Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.03.14, 12:17   #56
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,850
Ettiği Teşekkür: 100739
Aldığı Teşekkür: 141635
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(24 Mart - 30 Mart
)

Gökyüzü hafta boyunca finansal konularda güçlü isteklerinizle hak ettiğiniz statüye ulaşacağınıza ve kazancınızı alacağınıza işaret ediyor. İstediklerinizi gerçekleştirmek için ısrarla mücadele etmelisiniz. Sizler için yenilik zamanı hayatınızın her alanında gerçekleşecek gelişmeler tamamen yeni olacak. Yaşadığının bu değişime ayak uydurun ve hedeflerinizi olabildiğince yüksek tutarak disiplinli bir şekilde çalışın çalışın çalışın. Çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sabrınız ve azminizle hayalini dahi kurmadığınız noktalara erişebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizin ve eşinizin iş hayatındaki yoğunluk nedeniyle yaşadığınız stresin birbirinize yansımasına ve aranızda gerginlik oluşturmasına izin vermeyin. Aksine bu süreçte birbirinize anlayışla davranarak gün içinde yaşanan stresi birbirinize olan sevginizle yenebilirsiniz.Gökyüzü önemli teklifler alacağınızı müjdeliyor iş hayatınızda. Başarı çıtanız hızla yükseliyor, Fırsatlar ansızın başarı kapılarını aralıyor sizlere. 30 Martta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ise iş hayatınızda rakiplerinizi başarı rüzgarının gücü ile ardınızda bırakıp bir yıldız gibi parlayacağınıza işaret etmekte. Maddi konularda oldukça şanlısınız fikirleriniz yaptığınız işe olan inancınızın ve emeğinizi esirgemeden yılmadan mücadele etmenizin karşılığını fazlası ile almaya başlıyorsunuz… Yatırımlar yapabilir uzun zamandır sahip olmak istediğiniz değerli bir şeylere sahip olabilirsiniz.
Gökyüzü haftanın ilk günleri özel yaşamınızla ilgili gizliliğe önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Söylediklerinize dikkat edin. Dost bildiğiniz insanlardan zararlar görebilirsiniz. 30 Martta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile uzun zamandır çözüm aradığınız hemen her konuda gerçek dostlardan gelecek destek ve önerilerle çözüm bulacak ve yaşam kalitenizi her yönden arttıracak keyifli gelişmeler yaşayabileceksiniz. Üzerinizde ki yorgunluk ve bitkinlikten kurtuluyor yükselen enerjinizi başarı ile yaşamınıza yansıtmaya başlıyorsunuz.


Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda beklentilerinizin üzerinde gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Güçlü sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin verirseniz net kararlar alabilirsiniz. 30 Martta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile ruhsal ve fiziksel enerjiniz öylesine yükselecekki tüm çevreniz sizde yaşanan olumlu değişime hayranlık duyacak. Hayatınızın komutasını ele almaya başlayabilir size sunulan pek çok şeyin farkına vararak önemli kararlar alıp uygulayabilirsiniz.

Bu hafta çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Öfkenizi kontrol altına alamazsanız hukuksal sorunlarla karşılaşabilir haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. 30 Martta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile var olan enerji çok daha güçlü bir hale gelecek maddi konularda artış işinizde popülaritenizin artması pek çok yeni teklif ve proje ile karşılaşmanızı sağlayabilir. Geçmişi dünde bırakın ve anın size sunduklarını sevgiyle şükürle kabul edip değerlendirmeye bakın. İş hayatınızda duygularınızla değil tamamen mantığınızla hareket etmelisiniz. Eğer duygusal davranırsanız kariyer hayatınızda ilerlemenize engel olabilecek bir kurgunun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Zekice davranmalı ve bugün sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeli acele kararlardan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise Aşk’ın coşkusu tüm ruhunuzu saracak yeni bir ilişkiye adım atabileceğiniz gibi var olan ilişkinizi aşkın heyecanıyla canlandırabilirsiniz.

Gökyüzü bu hafta özel ihayatınızda uzun zamandır beklediğiniz fakat bir türlü gerçekleşmeyen engellerle karşılaştığınız konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle hem şaşıracak hem de çevrenizde ki insanları şaşırtacaksınız. Sizi çekemeyen kıskanç başarınıza tahammülsüz kişilerin özel hayatınızda ki kısır döngüden duydukları memnuniyetin son bulması ile yaşanacak bir şaşkınlık.. Şimdi yüzünüze gülen şansı elinizi çabuk tutarak değerlendirmelisiniz. 30 Martta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ise para hesaplar ve harcamalarla ilgili konularda etkili olacak. Dikkatli olun! İnternet bankacılığı kullanırken kredi kartınızla işlem yaparken gözünüzü dört açın.Gökyüzü iş ve aile yaşantınızda yaşanan sorunların sizin özverili davranışlarınızla yoluna gireceğine işaret etmekte. Hatalı davranışların farkına varmak bir erdemdir. Sizde göstermiş olduğunuz erdemli davranışınızın mükafatını sevgi saygı ve destekle fazlasıyla alacaksınız. İş hayatınızla ilgili konularda bugün son derece akılcı hareket etmeli ve yanlış yönlendirmelere karşı dikkatli davranmalısınız. Özel yaşamınız da ise bir dönem kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor sizler için hak ettiğiniz değer ve sevgiyi görebileceğiniz aşkın kutsallığının galip geleceği özel bir süreç sizleri karşılamakta. Bu dönemde beklentilerinizi netleştirmeli ve kararlarınızı bir an evvel vererek uygulamaya geçmelisiniz. 30 Martta karşıt burcunuz Koç burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile ikili ilişkilerinizde duygusal tepkiler ve alıngalıklarınız yanlış anlaşılmaları beraberinde getirebilir temkinli ve gerçekçi davranın. Zihninizde ürettiğiniz hayal ürünlerini gerçekmiş gibi değerlendirip birlikte olduğunuz insana haksızlık etmemeye özen gösterin.
Gökyüzü bu hafta aldığınız kararları uygulayabileceğiniz imkanlarla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Duygularınız oldukça güçlü işinizle ilgili konularda oldukça kararlı davranacak ve deneyimlediğiniz zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Bugün yakınlarınızla ilişkileriniz önem kazanıyor. Samimiyetiniz ve sevgi dolu yaklaşımlarınız sayesinde sizi anlamalarını sağlayacak ve desteklerinizi alacaksınız. Özel yaşamınızda ise gelip geçici heveslerle harcayacak zamanınız yok. Duygularınızı sizi anlayacak sevgisiyle sizi saracak o özel insanla her an karşılaşabilirsiniz. 30 Martta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile maddi konularda uzun yıllar öncesine dayanan yüklü bir alacağınız süpriz bir şekilde gelebilir ve gayrimenkule yönelik başarılı kazançlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.Gökyüzü bu hafta özel yaşamınızı ilgilendiren konularda gerçekçi davranmanız ve sorunlardan kaçmadan üzerine gitmeniz için cesaretli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Yaşananları görmek istediğiniz şekliyle değerlendirmeye devam ederseniz kendinizi daha büyük bir çıkmazın içine sokabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşin ve yolunda gitmeyen konulara bir an evvel müdahale edin. İş hayatınızda ise girişimlerinizin başlattığınız projelerin en iyi şekilde gerçekleşmesi için var gücünüze konsantre olun ve sadece şansınıza güvenerek hareket etmeyin. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Sabırlı davranın ve yaptığınız işin kontrolünü sağlayarak çalışın. 30 Martta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile Bekar Yay’lar geçmişte yarım kalan bir aşk hikayesi yeniden tüm güzellikleri ve yüksek enerjisi ile gönül kapınızı aşkla çalabilir. Aşka direnmek yerine buyur etmelisiniz.Bu hafta planlı ve organize hareket ettiğiniz takdirde yapmak istediklerinizi zamanında gerçekleştirebileceksiniz. Finansal konularda ortak olduğunuz ya da birlikte çalıştığınız insanlarla değerlendirmelerde bulunmalısınız. Fikir ayrılıkları söz konusu olsa da hepinizin menfaatlerini düşünerek hem fikir olmalısınız. Herkes taşın altına eline koymalı. Sorumluluğunuz ölçüsünde yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışın. Gerginliklerden ve ikili tartışmalardan uzak durun. Sezgileriniz oldukça yoğun olacak sezgilerinize güvenerek hareket edin. Gerginlikler sağlığınızla ilgili problemler yaşamanıza sebep olabilir.

Gökyüzünün için sizlere mesajı; ; Yüreğinizden gelen sese kulak verin başarıya giden yolda karşılaşabileceğiniz zorlukların sizi korkutmasına izin vermeden emeğiniz ve azminizle her şeyin üstesinden gelebileceğinizi bilincinizde oluşturun. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Maddi olarak şartlarınızı iyileştirmek için bazı düzenlemelerde bulunmanız sizleri rahatlatacak ve daha doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşk’ın ve doğru insanın size nerde nasıl geleceğini bilemezsiniz siz mutlu olacağınıza inanmaktan vazgeçerseniz. Karanlıkların için de esir olur çevrenizde ki güzelliklerin farkına varamazsınız.


Gökyüzü haftanın ilk günleri işle ilgili konularda sizin dışınızda gelişen olaylara adapte olmakta zorlanacağınıza işaret etmekte. Fakat disiplinli doğanız la bu durumun üstesinden gelebileceksiniz. Maddi konularda adımlarınızı temkinli atmalı ve sizi zorlayacak harcamalardan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise dengeler değişmeye başlıyor, Yakınlarınızla ilişkileriniz de yaşanan güven yıkan nankör davranışlarla hak etmediğiniz tavırlara karşı dayanma gücünüz bitti. Bağlarınızı tamamen koparma noktasına gelebilirsiniz. Yakın çevrenizde ki bu insanlar sizi öylesine iyi tanırlar ki, Neye kızar neyi sever ve nelere karşı merhamet göstermekte tereddüt etmezsiniz bu bilinçle size her istediklerini yaptırabilme alışkanlıklarıyla hareket etmeleri bağları koparmanızı hızlandıracaktır.

Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
11 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.