Konu: Geri Sayım
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.03.14, 17:39   #14
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14441
Aldığı Teşekkür: 15355
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Geri Sayım

@KayluleYazı akıcı olmakla beraber.Bir kelimeye itirazım var"Hoşgörü".

Tc yi kaldıranları hoş görmedik
Yasakları yasaklarız diyerek yargının önüne geçenleri,yargıyı kendi isteği doğrusunda yönetenlere ve bütün bunları yapabilecek yetkiye referandum adı altında verenleri hoş görmedik
Andımızdan rahatsız olanları hoş görmedik
Sınavlarda çocuklarımızı şamar oğlanı yapanları ve buna göz yumanları hoş görmedik.Kendini BOP eş başkanıyım diye kendini övenleri hoş görmedik
Öcalın'ı muhattap alanları hoş görmedik
Terör örgütünü meclise taşıyanları hoş görmedik
Ne olacak bir toprak parçası diyenleri,çalıyor fakat çalışıyor helal olsun diyenleride hoş görmedik
Müslümanım diyerek;çalana,çırpana,altına yatana(Bkz:Rezza) hayırsever,yolsuzluğuna bağış,Ayet ile dalga geçenlere haddini bildirmeyenleri,dinini alet edenleri,kendileri haricinde herkesin müslümanlıktan uzak olduğunu düşünenleri hoş görmedik...
Liste uzar gider yazmaya kalksak o kadar çok şey var ki.
Seçim konusuna gelince oyumu vereceğim bu kaçınılmaz.Fakat sandığa güvenmediğimi de belirtiyorum...

O kadar söyleneçek şeyler yaptılar ki 12 yıl boyunca ben bir kaç tana sayıyım..Tc .kaldırılması,andımızın kaldırılmas,güney doğu anadolu bölgemiz .
bölünme aşamasında..vb..daha okadar çok ki.bizleri ülkemizi ve halkımız sevdiğimizden hep hoş görülü olduk..sokaklara inmedik..bu yapılanların hesabını 30 mart,da soracağı..ve inanıyorum ki.30 mart yeniden bir güneş doğaçak ülkemiz üzerine..yarınlar halkımızın olaçak..

Yorumların için teşekkürler..@Kaylule

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.