Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.14, 10:13   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Ak Tipi ve F Tipi Örgütler

AK TİPİ VE F TİPİ ÖRGÜTLER

Hizmet hareketi olarak kendilerini nitelendirip, adlandırılan "f tipi örgüt!" Atatürk Cumhuriyeti ve kazandırdıkları ilkelerin karşıtı olarak devleti ele geçirmeye çalışan illegal bir örgüt! Yaygın olarak Adalet, Eğitim, Sağlık, Emniyet kadrolarında çok etkin, bunların dışında devletin tüm kadrolarında olmak üzere illegal olarak varlar. Basın sektöründe, yazılı ve görsel olarak legal şekilde en aktif şekilde varlar. Hedef imam Fethullah Gülen buyrukları doğrultusunda devletin son kalesine varıncaya dek ele geçirmek, sonra amaçlarına ulaşmak.


Paralel devlet olarak nitelenen sonra adı paralel yapı olarak anılmaya başlanılan bu örgüt, maalesef imam Recep Tayyip hazretlerinin 2002 yılından itibaren devlette kadrolaşmaya başlamasından önce de bir şekilde var idiler.

İmam Tayyip hazretleri ne istedilerse verdik ne dedilerse yaptık dediği bu örgüt, bu gün Tayyip hazretlerinin nasırına basmış olacak ki, paralel devlet deyimi, paralel yapıya, Haşhaşiler deyimini ile anılır olmuş, hazret hızını alamayarak, inlerine gireceğiz ifadesi ile hayvan nitelemesi yapmıştır. İn derken inlerde hangi canlıların yaşadığı insanlar tarafından iyi bilinir.


Bu sürtüşme ile imam Tayyip hazretleri bu F tipi örgütü devlet katmanlarından silkeleyip atamaz, ancak; eğer bir şekilde bunları devlet kadrolarından temizlemeye muaffak olursa, inanın Türkiye Cumhuriyeti devletine ve Türk milletine bilmeden ve farkında olmadan çok büyük bir iyilik yapmış olur. İnşallah kendileri F Tipi kadroların işini bitirir, Türk milleti de kendisinin işini bitirirse, Türkiye sosyal ve siyasal, dolasıyla ekonomik açıdan feraha kavuşur.


29.03.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti