Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.14, 14:46   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 75
Konular: 554
Mesajlar: 2,551
Ettiği Teşekkür: 20558
Aldığı Teşekkür: 11080
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Tanrı Türk'ü Korusun

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN.


Kaygılar, kuşkular, şüpheler ve aslında defacto olan realize edilmiş kabul edilmeyen uygulamalar, ısrarla eleştiri alanlar, eleştiri karşısında daima yaptıklarını inkar eden, ülkenin en önemli koltuklarında oturup isnatlar ile kendilerine suç atfedilenler inatla, ısrarla yaptıklarını inkar edenler, haklarında yasal ve yasal olmayan şekilde çıkmış ses ve görüntü kasetlerinden utanmadan ve sıkılmadan ülkenin en önemli makam koltuklarında oturmaya devam edenler, sosyo psikolojik olarak, toplumun ruh sağlığını bilinçli olarak bozuyorlar, ülkesini ve milletini sevenleri sitrese sokuyorlar.
Sitresi yüksek, ruh hali bozuk toplum milli prüdüktivite dediğimiz üretim sarmalından ve milli üretimde ruh sağlığı bozukluğu nedeniyle verimsiz oluyor, sitres diğer hastalıkların anası ve tetikleyicisi olduğundan, hastahaneler, polikilinikler full time çalışıyor. İnsanlar durdukları yerde hekimlerin yönlendirmesi ile farmakolojik çarelere yöneliyor, ilaç sanayii olmadık şekilde kapasite üstü üretimle çalışıyor, farmakolojiden medet umanlar, iç piyasada bulunmayan reçete edilmiş ilaçları yüksek değerler ve katkı payları ile dışardan alıyorlar.
 

Sitres ve sosyal ruh bozukluğu, bunun yanında fizyolojik işleyiş, beraberinde hayati organların defarmasyonu, aşırı sitres ile bozulan vucut kimyası, organların işlevini sürdürememe, veya arızalı sağlam şeklinde ınkıtalı sürdürmesi, aile bireyleri içinde bu durumda olanların bir arada yaşadıkları olumsuzluklar, olumsuzlukların çocuklara ve daha yetişkin bireylere yansıması ile bozulan maddi manevi aile saadeti, toplum ruh sağlığını menfi yönde etkileyen oluşumlardır.


Sitres dedik toplum ruh sağlığı dedik ama azıcık sitresden bahsetmeyi az daha unutuyorduk. Sitres dendiğinde; aile saadeti bozulmuş çocukların ne kadar etkilendiğini, sitres esnasında beynin öğrenmeden sorumlu bölgesinde, kimyasal taşıyıcıların potansiyelinin artması ile vucut hormonal dengesinin bozulması, her ne kadar sitres halinde bir öz'ün ayrıntıları unutulsada önemli hal ve durumlar dışında, sonraki saat ve günlerde hatırlanması, örneğin bir imtihan durumunda olması gerekenlerin olmamasına etki eder.
 

Yüksek sitres her tür hasatalığın tetikçisi olarak bilinmesine rağmen sitres belli norm ve miktarlarda insanları aktif tutabilmede üretken kılmada elzemdir. Monoton yaşamdan kurtulmada sitres yeteri kadar elzemdir, başarmak istediğiniz işin hedefine varmada yeteri kadar ve belli normlarda sitres elzem ve gereklidir.


Aşırı sitres bireyler için ne ise, üyesi olduğu toplumlar için odur. A sosyal ve A politik olmayan bireyler, ülkelerini idare eden insanların söylemleri, siyasal nutukları, kabul edilmez planları ve uygulamalarından sitrese girer aşırı sitres onları yorar her konuda yetersiz ve belli konularda akim kalmalarına neden olur.
 

Ülkemiz insanları yerel seçimler sat-hı mailine girildiğinden beri kendilerini siyasetçi sananların adeta tecavüzüne uğramış, toplumun ruh hali bozulmuş bu ruh bozukluğu ile 30 Mart 2014 Pazar günü yerel seçimlerde oy kullanacaklardır. Ne demem lazım Tanrı Türk'ü korusun Tanrı ne mutlu Türk'üm diyebilenleri korusun.


29.3.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.