Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.14, 10:44   #47
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2014 Yerel Seçim Sonuçları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Eski bir türk atasozu derki ,deveye diken insani s....n makbulmüs benimde bu secim sonucundan anladigim budur ...

Dün gttiğim sandıktaki sorumlunun ikiside ileri derecede gözleri bozuktu değil hileyi adam beni göremedi.Genç bir çocuk her gelen ihtiyarla kabine girip oy bastırıyorduki ordaki seçim görevlileri ağzını açmıyordu.Noluyor burda bu genç kim niye her yaşlıyla kabine giriyor diye ben tantana yapınca çocuk toz oldu görevlilerse görmedik duymadık savunmasna geçtiler.Hani şu partilerin sandık görevlileri varya gönüllülerden bahsetmiyorum baya partiden para alan görevliler onlar hiç biri yoklardı neymiş sayımda geleceklermiş.Lan gündüz adam sandığı doldurduktan sonra sayımda gelsen nolur gelmesen nolur ?

Elektirikler kesildi oylar yakıldı falan filan bunlar işin hile tarafıda tamamı bu değil ama.
Bu ülkede yaşayan bir topluluk var konuya başlarken yazdığım cümleden büyük zevk alıyorlar.

Reyhanlıda sivasta akp aldıysa dahada ne denebilirki?

Dün gece bir arkadaşımın face sayfasında atışmaya başladık ama onunla değil arkadaşlarıyla atışıyoruz ellerinden gelse peygamber ilan edecekler hepsinin profiline baktım biri garson biri elin taksisinde şoför birisi işsiz ..

Ya asgari ücret alıyorlar yada işsizler ama eoru sıfırlayana tam destek çıkıyorlar.Bu durumdan benim anladığımsa ancak budur Deveyi diken......

Boş gezenin boş kalfası hayatı boyunca hiç bir yerde yer edinememiş sürü psikolojisindeki insanlarla ancak bu kadar olur. bu insanlar ile hiç bir şey tartışmayınız. Boşa zaman harcamaktan başka bir şey değildir. Bunlar tayyip sayesinde iki cümle kurabilir hale gelmiş ama sorsan hiç bir konuda bilgi sahibi olmayan insanlar. Azıcık bilgileri olsa zaten bu sonuçlar çıkmazdı.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.