Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.14, 13:37   #12
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bu İllerde Oylar Yeniden Sayılacak!

@Deniz72 Deniz Aziz Nesin'i ananlardan biri de benim.Yüzde vermiyorum çünkü bu yüzdenin içinde çıkar ve menfaatlerini gözetenler,bende pastadan bir dilim kapabilirmiyim düşüncesini güdenleri,Aldıkları üç beş kuruşa vicdanını satan ve günü kurtarmak için geleceğini tehlikeye atanları bu yüzdeden ayrı tutuyorum.Bu yüzdenin içinde ismini hatırlamadığım"Daha kırsal kesimlerin oyları açılmadı"açıklamasında kastedilen kitle var,bunu "Eğitim kalitesi yükseldikçe partinin oyları düşüyor"açıklamasına dayanarak söylüyorumBu yüzdenin içinde Rüşvete "hayırseverlik",yolsuzluğa "bağış"kılıfını giydirenler var,Bu yüzdenin içinde asgari ücretle çalışıp şikayet eden,ardından bir fil yetmez ikinci fili gönderin diyen şak şakçılar var,emekli maaşına gelince ülke ekonomisi batar,kendilerine sıra gelince bir gece de yasa çıkaranları görmeyenler var.-Ya bir gün üşünmeyeceğim bir günümü bu listeye ayırayacağım- liste o kadar uzun ki.En önemlisi "Kürdistan'ı tanıyan,Barzani ile sarmaş dolaş gezenleri görmezden gelenler var bu yüzdenin içinde.Aziz Nesin araştırmadan,kendi fikirleri ile değilde gaz ile çalışan %60 için söylememiştir herhalde."Saflığımıza geldi""İyi niyetimizin kurbanı olduk"söylemlerine "aaa yazık saflığına geldi diyemem,"ne kadar iyi niyetli,iyi niyetinin kurbanı oldu demem için demek için gerçekten saf olmak gerekir.

Adam gibi politika üretilmediği konusunda hem fikirim bu gün görünen o ki halk medya siyasetçilerinden daha fazla sahip çıkıyor oylarına.
Eloğlu uzayda fink atıyor biz facebook,twiter,youtube konuşuyoruz.Al dene demişler,at gözlüğünü vermişler takmısız çıkarmayı unutmuşuz.
Umarım bu seçimler değişimin başlangıcı olur...

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.