Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.04.14, 12:33   #95
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 2014 Yerel Seçim Sonuçları

Yok yani kazansalar bile hile ile anılacaklar bunu anlamıyorlar..

Akp'lilere sesleniyorum tanrı aşkına şu adamı kim seviyor kim istiyor sizinkiler bu adamdan nefret ediyor açıkça ama işte alternatif olmadığı için bu adamı hep sürekli başınızda tutuyorsunuz.. Bana Melih Gökçek şöyle rerörö demeyin yakarım hepinizi adam resmen liseli kafasıyla konuşuyor.. ne lan bu..

Hukuk tanımazlığı tescillenmiş adamları seçim kurullarında cirit atıyor. Yetmemiş Ankara'ya ait ne varsa batırmış belediyenin borcunu devlete yüklemiş bir adam bu.. Ankara'lılara sesleniyorum Ankaragücü'nün düştüğü hali ne çabuk unuttunuz..

Bunla kalsa iyi bunun çirkeflikleri bir yana.. Malum şahsın yardımcısı olacak adam oylarına sahip çıkmaya çalışan halka tehditler savuruyor. Ysk önünde olay çıkarmadan bekleyen vatandaşa müdahale ediyorlar neymiş trafiği tıkıyormuş o koskoca tomaları ben mi soktum orayada trafik sıkışıklığından bahsediliyor(!) Ortada 3 gün geçmiş hiçbirşey belli değil daha bu tutum bile şaibeliyken Adalet Bakanı(!?) ve Melih gökçek kazandık diye açıklama yapıyorlar. AA gibi haber ajansı yöneticisi malum şahsın merkezinde yayın yönetiyor.. Arınç'ta pişkin gibi evet geldi nolmuş diyor te allam..

Tvlerde yayınlanan dandik anketlere bile müdahale ettikleri belli halen çıkıp kabul edin kabul edin diyorlar.. Neyinize güvenelim kim güvensin arkadaş..

Lanet ülkede oy vermekte yetmiyor anasini satim birde oylarının peşine düşüyor insanlar buda CHP'ye ders olsun. Sandıkları sahipsiz bırakmanıza çok içerledim. Müşahit tutun güvenlik kiralayın böyle insanların gözünde bu kadar güçsüz düşmeyin.

Hiç değilde şu oy nöbeti tutan insanlarada laf ediyorlar ya dahada birşey demiyorum..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.