Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.04.14, 21:59   #123
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: 2014 Yerel Seçim Sonuçları

Bu seçimlerin bence bir kazananı yok.
Herkes olduğu yerde sayıyor.
O kadar olay o kadar yolsuzluklar vs vs...
Elde var sıfır.
Bence bir hiç..
İnsanları anlamıyorum.

Yalnız Chpde alacağına kesin gözü ile baktığı yerlerdeki (Tekirdağ gibi) adaylarını hiç beğenmiyorum. Sırf parti için oy kullandı herkes... Adaylar 60 ını aşmış kişiler.
Bu partilerde genç kimse yok sanki.
Örneğin t.dağda milletvekili seçimleinde aday olan bayan öğretmenimiz var. Onu aday göstermeliydi. Öğretmenimiz belediye meclis üyesi olmuş. Çok saçma buluyorum. Ve öğretmenin sevenide çok fazla. Sevmeyen yoktur ya. Çok tatlı dilli bir öğretmendi.

Chp nin adaylar konusunda iyi çalışmadığını ve çok pasif kaldığını düşünüyorum. Bakalım Tekirdağ'a neler kazandıracaklar. Bundan öncek ide CHP dendi.

Tekirdağ Büyükşehir ve tüm ilçeler CHP de. Emin olun adayları sağlam olsa % 45 lerde olan oy oranı % 70 -80 lere dayanır.

Ama yıllardır CHP nin adaylarını sevemedim.

Bir sonraki seçimlerde daha sağlam karakterli adaylarla görüşürüz inşallah..

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.