Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.14, 10:41   #1
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Size Reklam Verelim, Bu Ölümü Haber Yapmayın

Erdoğan'ın arkadaşının Ali Sami Yen'de yaptığı inşaatta işçi cinayeti

Ali Sami Yen Stadı'nın yerine yapımı süren rezidansın inşaatında çalışan 19 yaşındaki Erdoğan Polat, 20 katlı binanın 15. katında çalışırken, üzerinde durduğu sepetin halatının kopması sonucu, yere düştü. Genç işçi olay yerinde hayatını kaybetti.
Dershane parası biriktirmek için Van'dan geldiği öğrenilen 19 yaşındaki Erdoğan Polat'ın ölüm haberi üzerine arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.

"HABER YAPMAYIN REKLAM VERELİM"

Ali Sami Yen stadının eski yerinde yükselen proje, Tayyip Erdoğan’ın İmam Hatip’ten okul arkadaşı olan Aziz Torun’un şirketi Torun Yapı ve Kapıcıoğlu ortaklığı tarafından yapılıyor.

Odatv'nin edindiği bilgiye göre, genç işçi Erdoğan Polat'ın ölümünü haber yapmak isteyen basın mensuplarına şirket yöneticileri "Size reklam verelim bu olayı haberleştirmeyin" teklifinde bulundu. Bu teklifin bazı basın mensupları tarafından kabul edildiği de iddialar arasında.

Bu "ahlaksız teklif"i kimlerin kabul ettiği henüz bilinmiyor.

Odatv.com

Söyle Resimlere bakiyorum´da, acaba nasil olabilir diye halen sasiyorum.
Sunlari simdi bir araya getirirken, bir hayli oldu ama, yeniden hatirima geldi.

Söz konusu olan, yeniden bir Is kazasi, burada Is kazasi geciren Mahkemeye basvurdugunda, 50.000Tl tazminat alisi!.
Bu karardan sonra, cikiyor oradan bir ********, 50.000TL fazla paraymis, böyle sahtekarliga tesvikmis diye Meydanlarda anirip duruyordu.

Kendimde bir zamanlar, Insaatlarda Insaat Asansörü takiyordum.
Burada Sorumlulugu üstlenip Bina Kaplamalarinda süphe duydugumda, ilk önce o davanin kaldirilmasini isteyip, ondan sonra, ASANSÖRÜ TAKIYORDUM.

Bu teskilati gördügümde, artik birsey diyemedim, sayet kendim O zaman orada bulunmus olsaydim, Sorumlularla Kavga edebilecegim garantiydi.

Böyle bir sepete, nasil insanlari koyupta, asagiya dogru sallandirabilirler?.
Bu sorumlulari Insaatlarda sallandirmak lazim!.

Hadi bunu kabül ediyoruz, Kaza ne geliyorum der, nede önlenebilinir!.
Ama böyle Canlarla oynanmasi, Bunu haber yapmayin diyede, Reklam Teklifi, ********ligin üzerine birde taci taktiriyor!.

Derhal bu Insaat sorumlulari Islerinden Kovulmasi lazim, Bunu haber yapmayin reklam verelim diyenlerde, islerinden Kovulup, Serefli insanlar O Koltuklara gelmesi lazim!.
Kaynak

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.