Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.14, 12:44   #506
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Kitaplardan Kelime Yanıkları | Kitaplardan Sevdiğiniz Cümleler

Bana Tecavüz Eden Çocuk Üç Gün Sonra Ölmüştü...

- Allah seni duydu, isteğini kabul etti! diye atıldı.
- Ne oldu ki! dedim.
-Çağdaş ölü bulunmuş!
" Öldü" kelimesini duyunca ayağa fırladım. Arkadaşımın saçlarına yapıştım.

- Doğru söyle dedim. " Artık ne kandırılmaya, nede avutulmaya direncim var."

- Doğru söylüyorum, dedi. Evinde ölü bulunmuş. Tüp zehirlenmesi diyorlar ama gerçek nedenini bilemiyorum.

O anda ilk defa içimden gelerek " Sen varsın, sen büyüksün Allah'ım" diye haykırasım geldi. Sanki bütün şehri dolaşmak, bunu herkese müjdelemek istiyordum.

Ben bir ateisttim. Bu benim felsefeme tersti. Ama olan olay ise, bir başka gerçekti. Bir türlü çıkamadım işin içinden. Sanki birileri bana yapılan bu haksızlığı ve zulmü duymuştu. Önemli olan bu zalim ve namussuz kişinin ölmesi ve bu şekilde ondan intikam almış olmamdı...

Olduğum yere oturup, hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Bu yeni bir heyecanın, bir intikamın, bir kinin göz yaşlarıydı. Okula yeniden döndüm. O gün cenazesi kaldırılıyordu. Tabutunu okula getirip, tören düzenlediler. Yaptığı kalleşliğin, namussuzluğun kimse farkında değildi. Her kürsüye çıkan onun faziletini, çalışkanlığını ve örnek bir öğrenci olduğunu haykırıyordu.

Kaç kez ortaya fırlayıp:

" Biraz beni dinleyin. O ********i biraz da ben anlatayım..." demek istedim. Ama arkadaşım Emine elimi bir türlü bırakmadı. Bir delilik yapacağımı biliyordu...

Aysel
Halit RTUĞRUL
Sayfa..53-54

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.