Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.14, 12:04   #4
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Erdoğan’dan AYM’ye Bireysel Başvuru

Haklar ve özgürlükler, bunları hak edenler için var olmalı. Bir taraftan tüm özgürlükleri budamaya kalkacaksın, bir taraftan kendine karşıt olanlara, parlamento hükümet sıralarında otururken dahi ******** deme gaflet ve cüretinde bulunacaksın, insanları bulundukları yer ve mevkilerden uzaklaştırma adına çıkarılan kasetlerden istifade edecek, kimilerine Kasımpaşa argosu ile küfredeceksin, insanları kategorize ederek kılığı ve kıyafeti ile onlarrrrr onlarrrrrrr söylemi ile ayrıştıracak, hakkında çıkan iddia ve isnatları, yolsuzluk ve rüşvet olaylarını mahkeme yoluyla ispatlayıp temize çıkma varken, yayınlanan her sanal, görsel, yazılı paylaşım unsurlarını yasaklayacaksın sen herkese küfrederken kimsenin sana ağız dolusu gönül dolusu küfretmesine izin vermeyecek, haremden evlad-ı ayal-dan söz edeceksin.

Önce insan, sonra insan olacak, insanların demokrasiden ve doğuştan kazanılmış haklarını görmezden gelmeyecek, gelmiş geçmiş başbakanlar içinde en bilgi yoksunu cahil insan olduğunun farkında olacaksın gerçek ulema olan bilim adamlarının önünde eğilmesini bilecek sonra kendin ve çocukların için bireysel başvuru yapacaksın.

Devletin silahlı güçlerinden biri olan polisi istediğin ve dilediğin gibi kullanıyorsun,
Adalet dağıtmakla görevli mahkemeleri yandaş hale getiriyor, Cumhuriyet ve ilkelerinden yana tarafsız kürsü hakimlerini tenzili rütbe ile oradan oraya sürüyor, daha dün kararlarına saygı duymuyorum dediğin AYM'ye kişisel başvurma hakkını kendinde nasıl görüyorsun.

Ezcümle her yazılanı çizileni kendine küfür sayıyor, konuşanları konuşmaz hale gelmesi, yazanların yazmaz hale gelmesi için elinden geleni yapıyorsun. İnsanlık adına başka yerlerden bir şeyler talep edenler önce insan olmalı. Hilkat garibi olanlar insanlık adına ne isteyebilir?
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla