Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.04.14, 01:43   #32
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi es es savaş Mesajı göster
Çoğul beyanınız grup izlenimi yaratmaktadır.
Siz ''okudum'', ''bunu da okudum!'' diye yazarsanız ve o topicte yer alan birinden çoğul olarak ''tamam biz de seni okuduk'' diye cevap gelince artık karşında bir grup görüp görmemek sana kalmış ve sen de tercihini karşında bir grup olduğunu varsaymak olarak yapmışın. Tuhaflığa sen kendin başlamışın zaten...

Polis ile ilgili bir sorun olmuştu:
Ben torpille ve çalıntı sorularla polis kolejlerini girip, bitirmiş, siyasi bir partiye maşalık yapsınlar diye polis mesleğine alınmış polislere saygı duymak, güvenmek ya da onları sevmek zorunda değilim.

Tam tersine Kızılay meydanında en ufak bir neden yokken işinden çıkmış eve gitmek için duraklarda otobüs bekleyen insanlara su sıkan, bir gösteride karşısındaki kadına durduk yerde tam suratına gaz sıkan, 45 derece havaya sıkmak yerine kapsülü insanların kafalarına sıkan polisleri de polis olarak falan görmüyorum. Hatta yasadışı emirlere uyan polislere de saygı duymuyorum. Bu kadar basit...

Ve bu devrin kısa bir zaman sonra geçeceğine de inanıyorum.