Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.04.14, 02:34   #37
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42537
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Doğru söylüyorsun Savaş.

Site girişinde en yukarıda, yani bannerimiz de Atatürk resmi var. Bannerimiz zaten herşeyi anlatıyor.

Buradaki tüm arkadaşları bu siteden tanıdım. Fakat, büyük bir çoğunluğunun yüzlerini görmedim, gerçek isimlerini de bilmiyorum.

Veto´mu iste burada koyuyorum.

Sitede kullandigim Resimler, kendi gercek hayatimdan.
Avatarimda simdi kullandigim resim, 90´li senelerden, Sayfama koydugum resim 2011 yazindan.

Arasira, 2006 senesinde olan Askerligimden resimi kulanirim, Imzaamdada, gercek ismim yaziyor.

@es es savaş yorumlarini okudum´da, tam ne cikarmam gerektigini anliyamadim.
Hükümet tarafindan, kafalarini yatak odalarina sokmaya calisirlarsa.
Istanbula geldiginde Kaymakamlikta Devlet islerinle ugrasacagina gemiden inenleri dikizleyenler olursa.

Bu benim icin ne Hükümet temsilcisi olabilir, nede deger verebilecegim kisiligi!.
Onun haricinde, bu sahisin nasil o koltuga geldiginide biliyoruz.
Istanbulda, Siemens imperium´un yolsuzluklarina karistigi andan sonra, nasil degistigini görebildik!.
Avrupada Siemens yönetimi Yargilanirken, Türkiyede olan Yolsuzlugun, kimin temize cikardigida ortada!.
O zaat, simdi Dogu Anadoluda, Yolsuzlugun olmadigini söyledigi icin, Yolsuzlugun basini ceken tarafindan Valilik görevinle Mükafatlandirildi.

Ayni sahis, daha evvelsine Kirklarelinde neler cevirdigi bilinmekte.

Simdide Dogu Anadoluda neler cevirdigi görülmekte!.

Bu kadar acik olan durumlardan dolayi, bunlar ne benim Dinimden olabilirler, nede benim Vatanimin varliklarini cogaltmaya And icmis insanlar!.
Alıntı:
Milletin oluşturduğu, tüzel varlıktır
Su satira biraz daha aciklik verebilirmisin, Birisinin üstü örtülü harcamalarina benzemis, anlamakta zorluk cekiyorum. :8

Eger farkina varmissan, devletin bütün imkanlarini kullanarak, E5 Karayolunu bile tek tarafli, Mitinglerine yollandirarak, Belediyenin bütün Otobüslerine el koyarak yandaslarini Türkiyenin her bir ucundan pesinden toplayarak Mitinglerini gerceklestirirken, Ellerinde Kameralar üzerlerine cevrilmisken Türk Bayraklarini sallarlarken, Mitingden sonra, Bayraklari ayaklarinin altina alan zaatlarimi kast ediyorsun?.

Bunlari görmedik diyemezsin, "Avrupanin Göbeginden" ben bile gördüm!.

Aciklamani merakla bekliyorum, hangi Milletin oluşturduğu, tüzel varlıktan bahsettigini?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.