Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.04.14, 00:30   #104
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131034
Aldığı Teşekkür: 42518
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MoStAr Mesajı göster
Madem bu halkın demokrasi ile diktatör arasında sıkışıp kaldığı ve başarılması gereken büyük bir sınav ise, en güzel yer milletin bahçesi yani T.B.M.M neden olmasın.... Ne karıştırıyoruz Taksimi-Maksimi gidip orada yani halk kendi bahçesinde kutlasın nasıl iyi fikir değil mi?
Interesan bir görüs!.

Taksim Yahudistan topraklarimi oldu´ki. orada kutlayamiyacakmisiz?.

Yoksa orada Cübbeliler Kislasinin olmasi, Dedelerinin üzerinden Basarak Toplanmamizimi kiniyorlarda, Orada Toplanmamiza engel olmaya calisiyorlar?.

Burada Hatirlatayim, Hashasiler Kurtulus Savasinda, Ak Denize gömüldüklerinde, O zamanda Olan stresten kalp kirizi gecirip, Geberenin Kalbinin üzerinde, Yünanistan istihbaratin Madalyalari bulundu!.

Bunu hic duydunmu?.

T.B.M.M diyorsun!.

Simdiki zamanimizda, oralara kimler sahip oldugunu biliyormusun?.

23 Nisanda, 1915 senesi yüzünden Özür diliyen Zaatlar, acaba burada 1918´de Erzurumda 400 Türkten fazlasini Han´lara tikipta, Ermeniler tarafindan Cayir Cayir Yakildigina hic üzüldülermi?.

Kardas, kendim Trakyaliyim, Trakyanin Tarihini iyi bilirim.
Dagli dedikten sonra, Babana sor, bizleri bilir!.

Tayyibe sorarsan, Dagli olarak anca PKK´lilari göstermeye kalkar!.

Bizim 9 Köyümüz, Cumhuriyet ugruna Kurban gitti!.

Dedem 5 Kardasten olusuyordu!.

Kardaslari, Cumhuriyet kurulmus olsa bile, Vatandaslarimizi, Sinirdan Simdiki Ana Vatanimiza kaciriyorlardi!.

Dedelerimin anlatisindan, kendi agizlarindan duymus bir nesilim!.

1989 senesi Balkanlarda baslayan soykirimla, Karabagda 1993 senesinde olan soy kirimina hic bir göz yasi döktümü bu Zaat?.

Balkanlarda Savas basladigi haftasi, "Oralardan gecmistim" kendi Arabamla!.

Halen hatirimda, Transit gecmis bile olsak, Bomba sesleri, Ana Caddeden duyuluyordu!.

Bu tarihe kadar, Makedonya-Mazedonya birlesmesi icin hergün oyumu Internette veriyorum!.

Alıntı:
Macedonia
4,498,459 votes

Is Macedonia Hellenic YES or NO
NO 2,298,983
51% YES 2,199,476
48% Current Total 4,498,459
Eger sende, katilmak istersen, buradan hergün oy verebilirsin!.

Nede olsa onlarda Vatandaslarimiz!.

Is Macedonia Hellenic YES or NO - Topix

Sayet, bu Hashasi, Vatandaslarimiza önem verseydi, su internete saldigi trolleri, birde buralara sevkederdi!.

Bu Linki, ilk sefer 2012 senesi, buraya ilk geldigimde paylastim, daha dogrusu, buraya üye olmamin sebebide buydu!.

Inanmazsan, Real´e, veya LaLe´ye sorabilirsin!.

Bilgisayar üzerine, bilgilerimi paylasmak icin, yazimi Özelden yollayip, acaba anlasilir bir Türkcede yazabildimmi diye, Özelden kontrol icin yolluyordum!

Buradaki Ortami sevdigim icin, görüslerimle örtüstügü icin, halen buradayim!.

Bilemiyecegim simdi anlatabildimmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla