Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.04.14, 16:03   #107
MoStAr
Gerçek Üye

MoStAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 1712
Aldığı Teşekkür: 2563
Rep Derecesi : MoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Interesan bir görüs!.

Taksim Yahudistan topraklarimi oldu´ki. orada kutlayamiyacakmisiz?.

Yoksa orada Cübbeliler Kislasinin olmasi, Dedelerinin üzerinden Basarak Toplanmamizimi kiniyorlarda, Orada Toplanmamiza engel olmaya calisiyorlar?.

Burada Hatirlatayim, Hashasiler Kurtulus Savasinda, Ak Denize gömüldüklerinde, O zamanda Olan stresten kalp kirizi gecirip, Geberenin Kalbinin üzerinde, Yünanistan istihbaratin Madalyalari bulundu!.

Bunu hic duydunmu?.

T.B.M.M diyorsun!.

Simdiki zamanimizda, oralara kimler sahip oldugunu biliyormusun?.

23 Nisanda, 1915 senesi yüzünden Özür diliyen Zaatlar, acaba burada 1918´de Erzurumda 400 Türkten fazlasini Han´lara tikipta, Ermeniler tarafindan Cayir Cayir Yakildigina hic üzüldülermi?.

Kardas, kendim Trakyaliyim, Trakyanin Tarihini iyi bilirim.
Dagli dedikten sonra, Babana sor, bizleri bilir!.

Tayyibe sorarsan, Dagli olarak anca PKK´lilari göstermeye kalkar!.

Bizim 9 Köyümüz, Cumhuriyet ugruna Kurban gitti!.

Dedem 5 Kardasten olusuyordu!.

Kardaslari, Cumhuriyet kurulmus olsa bile, Vatandaslarimizi, Sinirdan Simdiki Ana Vatanimiza kaciriyorlardi!.

Dedelerimin anlatisindan, kendi agizlarindan duymus bir nesilim!.

1989 senesi Balkanlarda baslayan soykirimla, Karabagda 1993 senesinde olan soy kirimina hic bir göz yasi döktümü bu Zaat?.

Balkanlarda Savas basladigi haftasi, "Oralardan gecmistim" kendi Arabamla!.

Halen hatirimda, Transit gecmis bile olsak, Bomba sesleri, Ana Caddeden duyuluyordu!.

Bu tarihe kadar, Makedonya-Mazedonya birlesmesi icin hergün oyumu Internette veriyorum!.

Eger sende, katilmak istersen, buradan hergün oy verebilirsin!.

Nede olsa onlarda Vatandaslarimiz!.

Is Macedonia Hellenic YES or NO - Topix

Sayet, bu Hashasi, Vatandaslarimiza önem verseydi, su internete saldigi trolleri, birde buralara sevkederdi!.

Bu Linki, ilk sefer 2012 senesi, buraya ilk geldigimde paylastim, daha dogrusu, buraya üye olmamin sebebide buydu!.

Inanmazsan, Real´e, veya LaLe´ye sorabilirsin!.

Bilgisayar üzerine, bilgilerimi paylasmak icin, yazimi Özelden yollayip, acaba anlasilir bir Türkcede yazabildimmi diye, Özelden kontrol icin yolluyordum!

Buradaki Ortami sevdigim icin, görüslerimle örtüstügü icin, halen buradayim!.

Bilemiyecegim simdi anlatabildimmi?.
İyi güzel yazmışsında kardeş. Benim ne demek istediğimle senin ne demek istediğin tamamen farklı.
Ben madem demokrasi sınavındayız bu 1 Mayıs bir işçi bayramı olmaktan çıktı halk bayramı o zaman halk da kendi öz ve öz bahçesinde kutlasın diyorum. sen ise 1 mayıs dan bile söz etmeden haşhaşilerden bilmem nerden yunan madalyasından bahsediyorsun sanırım biz sizinle farklı dil konuşuyoruz.
Kırmızı ile koyulaştırdığım yere dikkat et. Tamam eğer ki babamın olduğu yani öbür tarafa gittiğimde senin için soracağım kardeş.şunuda unutma ben kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum sen transit geçmişsin de duymuşsun ben o günleri o sesleri yaşayarak büyüdüm. Bu konuda bana kimse ahkam kesemez orada ne yaşandıysa en iyi ben biliyorum. bu transit geçmeyle bombaların sesini uzaktan duymayla buralara gelip yazılacak şey değil. Hiç hissettinmi bombanın şimdi başımıza düşüp evimizi yıkacak diye. Hissetmedin kaç çocuğun sakat kaldığını kaç kadının öldüğünü veya tecavüz edildiğini gördünmü görmedin o zaman bu konuların yeri burtası değil kimsede kulakdan dolma bilgilerle burlara bişeyler yazmasın. bende bilmem anlatabildim mi?
Ama şu varki bizim konumuz 1 mayıs idi. Ve ben bundan bahsederken sen kalkıpda kimlerden nelerden bahsediyorsun birilerine bişeylermi ima ediyorsun yada sizin söylediklerinizi birileri iyi anlıyorda onlara mesajmı yazıyorsun doğrusu ben bişey anlamadım.
Kopuyorsun yüreğimde...
Ey Yar,"Yüreğim Yüreğine Emanet"
MoStAr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla