Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.14, 19:34   #116
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131174
Aldığı Teşekkür: 42580
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Hangi verilerle konuşuyorsun insanlıkarayan... öyle bir yazıyorsun ki, insan seni milletler üstü bir gizli servis elemanı sanacak...Birde hatırlatma yapayım, İsrail devletiyle özdeş bir gizli servisi gidipte 1400 lü yıllara dayandırma..
Yahu yazilanlari nasil okuyorsun oradan?-
Ben orada 1400 yazmadim, 14 yazdim.
Yazilim olarak ON-Dört!.

Katiller O kadar acik olarak hareket ediyor´ki, Kör olmak lazim, olanlari görmemek icin!.

Istanbulun Göbeginde, Palalarla dolasip, bunlarda teskilat dedigin Zihniyet tarafindan korunursa.

Göz önünde Bacilarimizin sirtina Tekmeyi gecirirse, ardindan Tutuklanip, cezalandirilacagina Fas gezisinle Mükafatlandirilirsa, ne kadar Kör olmak lazim burada?.

Hadi simdi bunlari görmedim demis olsan bile, bu yaptigim bir Suc Duyurusu degilmi?.

Meslegin geregince, simdi bu Zaat´i, yakalayip Hapise Tikip, Yargicin önüne cikarman gerekmezmi?.

Dogru yaa, hangi yargicin önüne cikartabileceksin´ki, Basbakandan bunlar Emir üzerine Desteklenirse?.

En azindan simdi Son satirim, seni düsünmeye Tesvik etmesi lazim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla