Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.14, 19:38   #120
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Yahu yazilanlari nasil okuyorsun oradan?-
Ben orada 1400 yazmadim, 14 yazdim.
Yazilim olarak ON-Dört!.

Katiller O kadar acik olarak hareket ediyor´ki, Kör olmak lazim, olanlari görmemek icin!.

Istanbulun Göbeginde, Palalarla dolasip, bunlarda teskilat dedigin Zihniyet tarafindan korunursa.

Göz önünde Bacilarimizin sirtina Tekmeyi gecirirse, ardindan Tutuklanip, cezalandirilacagina Fas gezisinle Mükafatlandirilirsa, ne kadar Kör olmak lazim burada?.

Hadi simdi bunlari görmedim demis olsan bile, bu yaptigim bir Suc Duyurusu degilmi?.

Meslegin geregince, simdi bu Zaat´i, yakalayip Hapise Tikip, Yargicin önüne cikarman gerekmezmi?.

Dogru yaa, hangi yargicin önüne cikartabileceksin´ki, Basbakandan bunlar Emir üzerine Desteklenirse?.

En azindan simdi Son satirim, seni düsünmeye Tesvik etmesi lazim!.

1400 lü yıllar, uzun zamandır yazdıklarında geçen MOSSAD ile ilgiliydi...Sion ve Siyonizm'le mossadı karıştırıyorsun da...

Suç işleyen hiç kimseyi savunmam.. Benim insanlık düşünceme göre, Allah'ın yaratıp, can verdiği her canlı saygıyı ve yaşam hakkını sonuna kadar özgürce kullanmalı.. BUNA POLİS' TE DAHİL..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla