Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.14, 21:32   #125
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Kısmen katılıyorum...Evet fetonun elemanları, hemde haksız olarak kadrolaştı buna göz yumanda, evet şu anki iktidardı... Ama yineliyorum, bu teşkilatın tamamı fetoculardan müteşekkil değil..

Polisin müdahale etmemesi ne demek anlamıyorum.. İllegal bir eylem, bir kıyam, bir kalkışma varsa, polis elbette müdahale edecek...Muz Cumhuriyetimi bu ülke...Ne demek illegaliteye göz yummak...
Siz müdahale ile mücadeleyi karıştırıyorsunuz sanırım, hiç bir suc bir insanın hayat hakkına herhangi bir saldırıyı meşru kılamaz, suc yoksa önlem alınır varsa saldırgan tavırlı kişilere mudahale edilir, yürüyen insanların üstüne böcek gibi gaz sıkılmaz, direk yüzüne ateş eder gibi kullanılmaz, hastane,ev, otel gibi mekanlara girdiyse bu kişiler, o mekanlara gaz bombası sıkılmaz, polis gider yakalar, sucunu bildirir, tutuklar vb.
Bir de neden "illegalite", "illegal", "kıyam" türünden kelimeleri kullanıyorsunuz, bunların türkçesi de var...
K-Pax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz K-Pax'in Mesajına Teşekkür Etti.