Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.14, 23:29   #126
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 1 Mayıs Kutlamaları Nerede Yapılmalı?

Mesajları dikkatlice okumaya çalıştım, kaçırdığım noktalar olabilir. Mesajların bazılarından, uygun olmayan yerleri kırptım.

Arada bir, bana da giydirilmiş, olsun ziyanı yok.

Ben şahsen kendi üzerime pek birşey alınmam, çünkü kendimi iyi biliyorum. İyi insan vardır, kötü insan vardır.. Her meslekte de işini iyi yapan vardır, kötü yapan vardır.

Genelleme yapılarsa hata yapılır.

Düşünmek de lazım. Neden insanlar Emniyet Teşkilatını sürekli eleştiriyor? Neden?

İşleri insanlarla olan diğer meslek grubundan doktorlar neden bu kadar eleştiri almıyor?

Emniyet Teşkilatı siyasete gömülmüş durumda. Zaten bunu anlamamak aptallık olur. Buna rağmen, siyasi düşüncelerinden arınarak görev yapanlar var, ama sayısı yeterli değil demek ki sürekli eleştiri alıyor.

+ + +

Ülkenin güzide spor kulüplerinden Fenerbahçe dün şampiyonluğunu ilan etti.. 50 kadar Fenerbahçeli taraftar, Gsstore nin vitrin camlarını kırıp yakıp yıktılar.. Bu çirkin davranışı tüm Fenerbahçelilere mal etmek saçmalık olur. Ancak; staddan çıkan 40 bin seyircinin 35 bini bu eylemde bulunursa işte o zaman tüm camiaya mal edebiliriz…

Emniyet Teşkilatının durumu da aynen budur. Büyük bir çoğunluğu sağ görüşlü olup, görevden ziyade hınç alır gibi davrandıklarının birçok görüntüleri mevcut.

Gaz Bombasının nasıl atılacağı konusunda eğitimler verildiği belirtilmiş. Eğitim almalarına rağmen insanlar canlarından oluyorsa, burada bir art niyet olduğu kesin..

Bunun da gezi olaylarında bir videosu var. Kadıncağız apartman girişine saklanmış.. Polis gel gel bir şey yapmayacağız deyip, gaz atan tüfeği aşağıya indiriyor. Kadın saklandığı yerden çıkar çıkmaz kadının tam suratına doğru bombayı atıyor. Kadın bir refleks ile başını biraz sola kaydırıyor. Gaz bombası kadının başının yanından o kadar yakın geçiyor ki, fişeğin rüzgarıyla kadının saçları havalanıyor. Yüzüne gelmesi durumunda ne olacağı belli..

Yanlışı, hatayı savunmak zordur vesselam.

+ + +

Sevda arkadaşımız da uyarıda bulunmuş.. Konuyu kişiselleştirmeden konu çerçevesinde tartışırsak, birbirimizi de kırmamış oluruz.

Fikirlerimizi, düşüncelerimizi hakaret etmeden da pekâlâ dile getirebiliriz.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.