Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.04.14, 16:56   #30
Rapido
More Than A Game

Rapido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 207
Ettiği Teşekkür: 2466
Aldığı Teşekkür: 4201
Rep Derecesi : Rapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura about
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Ben Geldimm :) (Rapidoo)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Hoşgeldin Rapidoo...
Hoşbuldum, Çok teşekkürler.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cansuyu Mesajı göster
Foruma hoşgeldin Berk
Hoşbuldum, çok teşekkürler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MoStAr Mesajı göster
Hoşgeldin keyifli forumlar. Buldun işte kaliteli bir forum görelim marifetlerini
İyi bir kalem markasıdır Rapido da ...
Çok teşekkürler, Hoşbuldum. Evet çok uzun aramalar sonunda kaliteli forumu buldum. Uzun zamandır paylaşım yapmaktan bukadar zevk almamıştım ve ben üye olduğum hiç bir forumda bu kadar sıcak insanlar, bukadar sıcak bir karşılama görmedim, hepinize çok teşekkürler. Kalem markasını bilmiyorumda İtalyancada hızlı demek ordan almıştım kullanıcı adımı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Melek78 Mesajı göster
Hoş geldiniz. İyi forumlar diliyorum. Umarım kalıcı olursunuz ...
Çok teşekkürler, umarım.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Hoşgeldin @Rapidoo umarım iyi vakit geçirirsin bu arada Türkçe konusunda takdir görmek her yeni gelene bahşedilmez takdir ettim yani
Hoşbuldum, çok teşekkürler. Elimden geldiği kadar özen gösteriyorum Türkçeme, beğendiyseniz ne mutlu.