Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.04.14, 23:48   #1
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Gizem'i Gördünüz mü?

Gizemi gördünüz mü? Ağzında sakızıyla gülen Gizem'den bahsetmiyorum parça parça olmuş Gizem'i gördünüz mü?

Kimse bakmak istemez bu resme kim görmek ister ki böyle gülen bir kızın şu halini..

Gizem katledilmiş, "pikniğe götüreceğim" diyen bir ağabeyi tarafından elleri ve ayakları bağlanıp bıçaklanmış, can çekişirken üzerine benzin dökülüp yakılmış, yanarken çığlıklar atmış çünkü daha insan olmayı beceremeyen bir erkek "aşık" olmuş. ve toplum, erkeğe aşık olunca zalim olma, katil olma, tecavüzcü olma haklarını da sırtını sıvazlaya sıvazlaya vermiş.

Oldum olası taziye için cenaze evlerine gidemem ağlayamam çünkü ama dün Adana'da Gizem'in annesinin yanında olmak istedim.

Geçmişten beri bu ülkenin adalet sistemi işlemez niye mi? Ben kendimi bildim bileli tecavüzcüleri özellikle çocuk tecavüzcülerini hapisteki diğer mahkumlara havale ederiz.Hapishanede öldürüler onu deriz. Ama o kameralı özel bir hücrede kalacak kimse onu öldüremesin diye.

Gizem'in katilinin ısınma ve yemek problemi olmadan birkaç yıl devlet tarafından paşalar gibi bakılacak olmasına, "aşık olup karşılığını alamadığı" için tahrik indirimi, hapiste namaza başlayacağı için "iyi hal indirimi" alacak, ceza indirile indirile kısacık zaman içinde tekrar dışarıya salınacak. Keşke ödediğim vergiler, Gizem'in babasının ödediği verginin evladının katilinin boğazından geçecek olan kısmı bir jilet olsaydıda onu parçalasaydı.

Bu olanların yanı sıra bu pislik hapisten çıktığında hükümlü kadrosundan işe alınır birde aferin der devlet baba ne güzel kıydın o cana.

Sonuç olarak adalet sisteminden bekletim yok bu cana kıyanın canını Allah'a havale etmekten başkada çare yok...

Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.