Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.05.14, 01:42   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131091
Aldığı Teşekkür: 42531
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Gizemi Gördünüz mü?

Simdi söyle istatiklere bir göz atabilirsek, Ilk üc ay icinde ne oldugu bilinmeyen Cocuk sayisi, Tüyler ürpertiyor.

Birde üzerine, Cocuklara olan tacizciler, hapiste, Yok Namazi ögrenmis, yok Hatip indirmis diye, SonundaIdeal bir Müslüman olarak gözüküp, üzerine Cezasinin hafiflemesinden yararlaniyor.

Bunlari bir göze alindiginda, birde su 2014 senesinin ilk üc ayinda Kaybolan cocuk sayisini gözden gecirildiginde, burada karanlikta olan sayilarin daha fazla oldugunu düsünebilirim.

Yer yer degisen töreleride göz önüne alindiginda, Tecavüzcüyle evlenmeye zorlanan Kaderler, Nasil olursa olsun, Canlari Cehenneme anca diyebiliyorum!.

Kusura bakmayin ama, Cocuklar söz konusu olunca, burada dizinin üstüne yatiripta dayaktan bile bahsetmiyorum, Kendimi O durumda tutabilemiyecegimi zannediyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.