Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.05.14, 12:46   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Saç Baş Yolma Seansları

SAÇ BAŞ YOLMA SEANSLARI

Her gün birkaç muhalif ve objektif haber veren kanal dışında kalan yandaş yanaşma ve besleme kanalların ülkemiz açmazlarını görmeden, göstermeden her açmaz hususunu tozpembe göstermeye çalışması, methiye programlarına dönüşen güya açık oturumlar, ülke gündemini takip eden insanları hüsrana, yeise, gelecekten ümit kesmeye iten, tv başlarında birilerine lanetler yağdırmaya varan saçını başını yolma seansları ile gördüklerinden ve duyduklarından, bunları gördükçe duydukça kahroluyorum diyen duyarlı vatandaşların fevaranı! Hiç unutulur gibi değil. Her gün Türkiye’de milyonlarca insandan bu mealde yükselen sitayiş serzeniş ve öfke seli! Kime karşı? Meşruiyetini yitirdiği halde faşizan uygulamalar ile hala hükümeti ve devlet idaresini bırakmak istemeyen güya siyaset adamlarına karşı!

Siyasetçi ile politikacı deyiminin açılımını bilmeyen yoktur. Siyaset yaptığını söyleyen idealistler önceleri devlet ve millet için çalışırlar, Akp ve mensubu olanların bazıları ise yolunu şaşırdığında, politikacı olur terfi ile kendine oğluna yandaş ve yanaşmalara ve hatta akrabay-ı taallukata çalışır devletin imkânlarını buralara kanalize eder. Bunların haberlerini görsel ve yazılı basından takip edenlerde ise saçını başını yolma seansları başlar, bunları gördükçe kahroluyorum nidaları evlerden yükselir.

Lozan antlaşmaları, kurtuluş savaşı, kurulan cumhuriyet, onun ilkeleri, demokrasi, insan hak ve hürriyetleri, kadın hakları çocuk hakları, toplu sözleşme hakkı, sendikalar, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sokakta bulunmuş pahası yüksek olmayan emtialar değildir. Saydığımız bu değerler Türkiye cumhuriyeti devletinin kanı ile canı ile bulduğu yapılandırdığı milli değerlerdir. Bu değerleri savunanlar, bunları milli ilkeler var sayanlar, hükümet eden Akp ve onun militanlarının nezdinde zaten ötekilerdir! Daha ilerisi oydaş olanların dışında kalanlar artık Akp militanları tarafından “ya yola gelecekler, ya terk edip gidecekler” şeklinde tehdit edilenler olarak katagörize edilmişler olarak saçlarını başlarını yolmaktadır.

İleri demokrasiden bahsedenlerin, hak ve hürriyet adını kullanarak insan haklarından söz edenlerin adım adım faşist, din eksenli nev’i şahsına münhasır, şekil ve şartları hazreti imam Tayyip tarafından belirlenmiş ilkeler bütünü ve doktrinsel hale dönüşmüş şekliyle adım adım ileri gitmeleri saç baş yolma seanslarını hızlandırmakta, bir tek kesim bu hal ve hareketlerden ırgalanmamakta, onlar ise; türbanı çarşafı vaz geçilmez sayan dinin temel direği sayan dinin Cumhuriyet değerlerinin feda edilmesine cevaz verdiğini sananlarlardır.Türkiye cumhuriyeti devletini kafir devlet sayan ve mallarının talan edilmesini mübah gören dincilerdir.

04.05.2014
Mustafa AKTEN