Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.14, 10:37   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Aklanma Komisyonu! | Tokmak

Ülkemizin hali acıklıdır.

Hele iktidar partisinin hali, daha da acıklı!

Belediye seçimlerinde halktan yüzde 43.5 oy alan AKP, bu oyların, bütün kirleri temizleyeceğini sanmak gafletine düşüyor.

Yüzde 43.5 dışında kalan yüzde 56.5 oy ne olacak?

Ayrıca, hırsızlık, yolsuzluk iddialarının oyla ne ilgisi var?

Hırsız sandıkta değil, yargıda aklanır!

AKP, milli iradeye saygılı olmadığını, Meclis’teki yolsuzluk görüşmelerini sansürleyerek bir kez daha gösterdi.

Halkın, yolsuzlukları duymasını, insanların gerçekleri öğrenmesini istemiyorlar!

17 Aralık yolsuzluk soruşturmasında “Rüşvet, resmi belgede sahtecilik, nüfuz ticareti, görevi kötüye kullanma” suçlamaları yöneltilen 4 eski bakanla ilgili görüşmelerde sansür uygulaması, en hafif tabiriyle iktidarın büyük ayıbıdır!

“Soruşturma Komisyonu” değil “Aklanma Komisyonu” kurdular sanki…

15 kişiden oluşan komisyonun 8 üyesinin AKP’li olması, sonucu şimdiden belli ediyor.

Bu komisyondan bir şey çıkmaz!

Suçlanan Bakanların, iddialara net cevap vermek yerine:
“Ben defalarca Hacca gittim!”

“Başörtüsünü savundum!” gibi dini vurguları öne çıkarmaları da garipti!

Yahu muhteremler, yolsuzluk iddialarıyla Haccın, başörtüsünün ne ilgisi var?

Aklanmak, delille, tanıkla, kanıtla olur, din duygularını istismar ederek değil!

Fakat… Ne yaparsınız ki bunların kafaları böyle!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.