Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.14, 18:42   #42
**EMEL**
Müdavim

**EMEL** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 404
Ettiği Teşekkür: 13330
Aldığı Teşekkür: 14486
Rep Derecesi : **EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Pisman
Standart Cevap: Türkçemizin Turkcheleşmesine İzin Vermeyelim..

Ben bu sitenin en eskilerindenim. Neden bunu söyleyerek konuya başladım. Bu konuda eski bir konudur ve biz eskiden Türkçeye, kullanılışına çok özen gösterirdik. Hele ayrı yazılan -de konusunda bir @SuLTaN ımız vardi ki evlere şenlik Gerçi şuanda da aynı özen gösteriliyordur muhakkak, çünkü aksi halde uyarı alırsınız, bu değişmez.

Fakat biz aynı zamanda eskiden kullanıcı isimlerindede aynı hassasiyeti gösterirdik. Eski kullanıcı isimlerine dikkat ederseniz ya bildiğimiz normal isimlerdir; Emel, Lale, Nuran, Canan vs, yada Yine Türkçe olmak kaydıyla yada en azından okunulmasında yazılmasında sorun çıkmayacak kullanıcı isimleri (bakın nick demiyorum hee ) aldırırdık. Aldırırdık diyorum çünkü yabancı isimle gireni daha kapıdayken haşlıyorduk İllaki bir orta yolda buluşurduk. Bu uygulamada bizi diğer sitelerden ciddi anlamda ayıran şahsımıza münhasır bir kuraldı. İyiydi de...

Şimdi yeni Kullanıcı isimlerine bakıyorumda bırakın ezberlemeyi tellaffuzunda bile zorlanıyorum bazılarının, değil ki aklımda kalacak. Bu konuda sevgili @ReaL e sorum: Bu mevzuuda biraz zaafiyet mi göstermişiz sanki
Oysaki;
Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın..

**EMEL** isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz **EMEL**'in Mesajına Teşekkür Etti.