Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 22:31   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Türk halkının eğitim düzeyi belli. İstatistikleri ortaya koymaya gerek yok. Avrupa'yı baz alarsak, hiç beğenmediğimiz Bulgaristan'ın çok çok gerisinde olduğumuzu görürüz.

Nabza göre şerbet veriyor.. Bana göre, planlı bir davranış. Yeni bir "one minute" yaratmak istedi, ama hiçbir haklılığı da yoktu. Kendi kazdığı kuyuya düşmüş oldu. Tüm bu olan bitene rağmen haklı görenler illaki olacaktır. Eh işte onları da sorgulamaya da gerek yok. Kayıtsız şartsız biat..

AA, yani anadolu haber ajansı tweet atmış. Tweet'inde "Uzun ve siyasi konuşmaya rte nin" tepkisi demiş.

Bu durum bitmişliğini gösteriyor aslında. Kendine olan güvensizlik ve stres.

* * *

Olay esnasında en vurucu cümleler:

Rte: Terbiyesizlik yapıyorsun..
MF: Terbiyesizlik yapan ben değilim Sayın Başbakan..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.