Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 23:00   #34
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Hani hep Amerika, Amerika diye aşağılarız ya..

Konuyla alakasız olacak ama hatta hayalci gelecek ben böyle bir ülke arzuluyorum. Başbakanların konuk olabildiği.. İşte Amerika'da yaşanan bir talk show'a Obama gibi bir başkan konuk oluyor. Ve burda ne tür cümlelerin geçtiğini duysanız aynısını Türkiye'de yapamazsınız.. Bir örnek aşağıda verdim.. İngilizce biliyorsanız izleyin.. (Altyazılısını buldum)

Ve bu gayet normal Amerika'da..

Neyse..

Demokrasiyi benimseyeceksiniz kendinize gelecek her türlü eleştiriye sınırlar çerçevesinde tabiki katlanmak zorundasınız elbette cevapda verebilirsiniz..

Malum şahısın arzuladığı diktatorya Hitler'den farksız birşey. Ya da bir saniye.. Tek fark var. Hitler ırkçıydı vatan millet ayağına ülkesini yıkıma götürdü. Tayyip Erdoğan ise bu ülkeyi din ayağına büyük bir yıkıma götürüyor..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.