Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 23:14   #46
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75967
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Çok güzel, yerinde tespitlerle ve oldukça yumuşak üslupla hazırlanmış bir konuşmaydı.

50 dakika süren bu konuşmanın 40. dakikasında Van 'dan bahsedilmiş fakat 50 . dakikada RTE tepki verirken sığınacak çatı olarak Van'ı bulmuştu sanırım. Çünkü o dakikada Feyzioğlu "kalbi taşlaşmışlar" diye bir ifade ile yeni bir paragrafa başlamıştı. Sanırım burası çok acıttı birini ve edepsizliğe yüklendi.

Tabi bu edepsizlik kime yakışıyor bugünkü olayda oranın ucu açık. Saygıdan ve edepten bahseden birinin siciline bakmak aslında çokta yeterli bu konuda.

Yanında Cumhurbaşkanı oturuyor ve bu şekilde bir tepki vermeyi edep sınırları içinde görebiliyor. Gerçi saçma bir cümle oldu bu. Kalkıp toplantıyı terkederken cumhurbaşkanının bir kuyruk edasıyla peşine takıldığını görünce o saygıyı ne kadar hakedeceği konusunda bir fikre zaten varır edep kurallarını bilen...

Konu özünden kayıp "sen kimsin" minvaline doğru kaymakta. Bence özünde kalmakta fayda var...

Edep konusunda gelişmekte olan bir tartışmada kötü örnekleri örnek almamak mantıklı olur kanısındayım.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.