Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 23:22   #49
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Real şu yüksek perdeli yazıların can sıkıyor bilesin... Bbak Baneminde benim tezime muhalif yazmış.. Ama onun fikrinede, yazısına da saygı duyuyorum... Çünkü onun yazısında fikir var...

San fikir yoksununsun.. Biliyorum Bu sitenin kurucusu ve sahibisin.. Onun için tebaan seni vaftiz ediyor, kutsuyor.. Ama beni kimsenin emir eri ve tebası değilim...

Yazılarında insanları küçümseyerek, aşağılayarak ve hiç bir şeyden bi habermiş gibi, hiç bir şeyden anlamazmış gibi davranma..

Sana burada kendimi ezdirmem...

Varsa bana fikirle gel, fikirle...

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti