Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 23:34   #53
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Bu yazdığın ne? Hele büyük büyük harflerle yazdıkların ne?

Nasıl bir düşüncedesin sen yahu?

Kayıtsız şartsız biat he? Yuh diyorum, kocaman bir yuh diyorum..

Önceki yazdıklarından alıntı yaparak yanıt vereyim dedim, tüm yazdıklarını kopya yapmam gerekti, her cümlen ile kendini iyice batırmışsın..

* * *

TCK yı, Anayasayı biliyorum diyorsun ama ısrarla hiçbir şey bilmediğini iddia ediyorum..

Sende başbakan gibi düşünce ve fikirlere tahammül edemiyorsun.

İşte sen ve senin gibilerinin demokrasi anlayışı.. (!)

Asıl sen ve senin gibi düşünenler, kendiniz gibi düşünmeyenlere tahammül edemiyorsunuz...

Sen ve siz ne kadar tahammül ediyormuşsun ki, koca bir forumda farkı bir şey yazanın üzerine huruç ediyorsunuz...

Real bana fikirle gel, fikirle...Varsa fikrin fikirle gel.. Atarım, silerim bilmem ne gibi gülünç tehditlerle gelme...Atarsan, silersen çoookk büyük olursun hemi..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti