Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 23:40   #59
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161457
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Asıl sen ve senin gibi düşünenler, kendiniz gibi düşünmeyenlere tahammül edemiyorsunuz...

Sen ve siz ne kadar tahammül ediyormuşsun ki, koca bir forumda farkı bir şey yazanın üzerine huruç ediyorsunuz...

Real bana fikirle gel, fikirle...Varsa fikrin fikirle gel.. Atarım, silerim bilmem ne gibi gülünç tehditlerle gelme...Atarsan, silersen çoookk büyük olursun hemi..
Ana okul çocukları düzeyinde yazma, yanıt vermekte zorlanıyorum..

Buradaki gelmiş geçmiş tüm yönetici arkadaşlar dahil hiçbirinde ego yok.. Hepsi akıllı uslu insanlar.

Bak bu kaçıncı soruşum?

Fikrin ile gel diyorsun, düşünce ve fikirler açıklanırken, sana sorular da soruldu.. Yanıt vermedin, veremedin..

Hala sataşma derdindesin..

Tehdit ve hakaretler edersen, yapılacak işlem, yasaklanırsın.

Senin hala konuşma ile ilgili fikrini göremedik nedense.. Akp nin avukatlığından başka birşey yaptığın yok.. Merak etme, medyanın yüzde 90 ı zaten ellerinde, onlar kendilerini zaten aklayıp pulluyorlar, sana ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

Kendi kendine gelin güvey olma..

Gerçekten konuşma ile ilgili fikrin hani nerede???

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.