Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 23:53   #62
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
akp li olmadığım kesin... bunu benmi bileceğim bir başkası mı... ben diyorum ki, kurumların açılışlarında ülkenin başbakanına hakaret etmek adet haline geldi... yeniçeri mantığı ile istemezük naraları bin sekizyüzlü yıllarda kaldı yani geride kaldı.. bu çağda gericiliğe ne gerek var demi..

Ben diyorum ki, ülkenin başbakanı Kemal KILIÇDAROĞLU ' da olsa, Devlet BAHÇELİ ' de olsa, Tayyip ERDOĞAN' da olsa kimsenin hakaret etmeye hakkı yok...
O sizin hüsnü kuruntunuz.

Şayet Bahçeli veya Kılıçdaroğlu' da kendilerini en aşağılık suçlardan aklamak yerine dokunulmazlık zırhının arkasına saklanıyor ise ben onları da hiç acımadan eleştirirm ki bir çok konuda ikisini de eleştiriyorum.

Bir başabakana ''hırsız'' diyorlar, ''başçalan'' diyorlar...

Yahu git kendini akla; değil mi?

Hayır, o ise pislikleri ortaya çıkmasın diye medyayı tehdit ediyor, yasak koyuyor, youtubu, twiteri kapattırıyor...

Demek ki sözylenenler gerçek!

Ben böyle Adam babam olsa bırak saygı duymayı, babalıktan reddederim...

Ama dedim ya yukarıda, demek ki ahlak, namus ve dürüstlük konularında farklı eksenlerde dönüyoruz!

Ben onca rezilliği ortadayken kendini aklamak yerine kendini kurtarmak için bir kaç hafta içinde binlerce polisi ve yargı üyesini kıyımdan geçiren hiç bir lidere saygı duymam. Lider sopayla, kıyımla, tehditle saygı yaratamaz... Lider adam gibi liderlik yapınca saygıyı zaten kendisi yaratır.