Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.05.14, 23:56   #64
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
O sizin hüsnü kuruntunuz.

Şayet Bahçeli veya Kılıçdaroğlu' da kendilerini en aşağılık suçlardan aklamak yerine dokunulmazlık zırhının arkasına saklanıyor ise ben onları da hiç acımadan eleştirirm ki bir çok konuda ikisini de eleştiriyorum.

Bir başabakana ''hırsız'' diyorlar, ''başçalan'' diyorlar...

Yahu git kendini akla; değil mi?

Hayır, o ise pislikleri ortaya çıkmasın diye medyayı tehdit ediyor, yasak koyuyor, youtubu, twiteri kapattırıyor...

Demek ki sözylenenler gerçek!

Ben böyle Adam babam olsa bırak saygı duymayı, babalıktan reddederim...

Ama dedim ya yukarıda, demek ki ahlak, namus ve dürüstlük konularında farklı eksenlerde dönüyoruz!

Ben onca rezilliği ortadayken kendini aklamak yerine kendini kurtarmak için bir kaç hafta içinde binlerce polisi ve yargı üyesini kıyımdan geçiren hiç bir lidere saygı duymam. Lider sopayla, kıyımla, tehditle saygı yaratamaz... Lider adam gibi liderlik yapınca saygıyı zaten kendisi yaratır.

O kadar yargı üyesi ve polis, mevcut iktidarın kendi hatası ve siyasi ikbali için göz yumduğu fethullah gülen cemaatinin üyeleridir... hükümet orada kendi hata ve günahını temizlemeye çalışıyor.. ve bu konuda ne ağlamaya nede sızlanmaya hakkı var hükümetin...

Bir ülkenin başbakanına suçu sabit olmaksızın başçalan demeyede kimsenin hakkı yoktur.

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti