Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 00:06   #69
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
O laflar klasik... Hayatın madem kavgalarda geçmiş (ülkücü olarak), bugün bunları yazıyorsan o kavgalarda hayatı boia geçirmişin...

Ben benim gibi düşünmeyenlere elbette saygı duyarım. Hatta çoğu yerde onlar fikirlerine karşı olduğum halde kendini ifade edebilsinler diye hala kavga veriyorum...

Amaaa

Bu iş fikir ile alakalı değil ki!
Bak şimdi tam bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yaptın ha!

Senin burda savunduğun başbakan herkese lafı 24 saat koyuyor da...

Peki neden 1 saat bile olsa bir kurumun başındaki adamın fikrini en medeni şekilde söylemesine tahammül edemiyor da bağırıp, çağırıp, sonra da çekip gidiyor?

Çok bi tuhafsın, kusura bakma ama... ''Fikre tahammülümüz'' var, o konuda endişen olmasın da... Bizi saygı duymaya davet ettiğin başbakanının bir başkasının fikrini sabırla dinlemeye tahammülü var mı?

Boş konuşuyorsun yine!
Başbakanı savunmuyorum... Bir Ülkenin Başbakanına SAYGIYI savunuyorum...

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti