Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 00:11   #71
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Sen kendini çok büyük görüyorsun... Sana kimse gerçekleri söylememiş biliyorsun bunu değil mi? Sen kendini dev aynasında görüyorsun...Kim neye biat ediyor...

Belki sözlüğe bakmadan biat' ın sözlük anlamını bile bilmiyor olabilirsin...

Korkuyu bile bildiğinden emin değilim...Cesaret çok farklı bir şey...

Yapacağın ne biliyor musun, tahammül ve hoşgörü...Farklı görüş ve düşüncelere tahammül ve hoşgörü.. hepsi bu...
Evet ben seninle kıyaslandığımda r koca bir devim.. Aslan yürekliyim.. Sen ise iktidar yalakası, korkak biri..

İstediğin yanıt bu muydu?

Akp değil her siyasi partinin her yanlışı bu sitede eleştiriliyor.. Akp nin veya başbakanın yanlışı eleştirildiğinde, neden tansiyonun tavan yapıyor?

Sorular sordum, yanıt vermedin, veremiyorsun..

Hakaret nerede dedim, yanıt yok. Başbakan haklımıydı dedim, yine yanıt yok..

Tahammül ve hoşgörü de bir yere kadar. Hakaret ve tehditlere de tahammül etme zorunluluğumuz yok..!

* * *

Ahkam kesmeyi, yol göstermeyi bırak; şimdi başa dön, yazdıklarını oku, sorulara yanıt ver..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.