Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 00:34   #80
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161615
Aldığı Teşekkür: 177646
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Yazdıklarımın ne kadarını sildin bilmiyorum...Ben dedim ki; bu tür törenlerde başbakana hakaret adet haline geldi... Bana internete bakmadan baro başkanının kimin oğlu olduğunu, hangi siyasi partinin üyesi iken oraya geldiğini söylerimsin...

Her kürsüye çıkanın, eline mikrofon alanın ülkenin başbakanına haddini bildirmesi adet halini aldı...
Kendini daha da küçültme diye tek satırlık hakaretleri sildim, aslında seni korudum..

Yarın bir gün, bakacak yüzün olsun..

* * *

Diğer yazdıklarına da ben bizzat yanıt verdim.. Her iktidar döneminde bu tür eleştiriler hep yapıldı, yine yapılacak..

Hala fikir diyorsun, pes..

Bu mu senin fikrin? Konuşma metnini okudun mu? Okumadığına bahse girerim.. Hadi şimdi oku, öyle gel..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.