Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 00:39   #84
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39600
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Kendini daha da küçültme diye tek satırlık hakaretleri sildim, aslında seni korudum..

Yarın bir gün, bakacak yüzün olsun..

* * *

Diğer yazdıklarına da ben bizzat yanıt verdim.. Her iktidar döneminde bu tür eleştiriler hep yapıldı, yine yapılacak..

Hala fikir diyorsun, pes..

Bu mu senin fikrin? Konuşma metnini okudun mu? Okumadığına bahse girerim.. Hadi şimdi oku, öyle gel..

Adam ''bu tür toplantılarda başbakana hakaret adet haline geldi'' diyor...

Halbu ki hakaret yok ki... En son AYM başkanı bir şeyler söyledi ''hakaret'' oldu, ''baro başkanı en üst, en seviyeli ve en entellektüel'' seviyeden yapıcı eleştiriler yapıyor adam buna ''hakaret'' diyor.

Koca insanlar başbakana ve AKP' ye ''adil olun, demokrat olun'' diyor, bunun adı hakaret oluyor ha...

Ben bu Tanıdık mıdır nedir bir daha ona cevap yazmam...

Bu vatandaşta aynı başbakan gibi algı hatası var ve sanıyorum başbakanının ahlakı kendisinde de fazlasıyla mevcut...