Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 00:45   #89
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Aristo... Sen ne yapıyorsunuz...Senin gibi düşünmeyenlere söylemediğinizi bırakmıyorsunuz... foruma 2009 dan beri üyeyim, gireyim girmeyeyim ama yazılanları okuyorum...
Maalesef sende bazı tuhaflıklar var... Bana ne senin 2009' da üye olmandan...

Ben benim gibi düşünmeyene ne yapmışım ki eleştirmekten başka? Sana cevap vermişim ki son derece makul cevaplar vermişim. Hakaret etmiyorumi tehdit etmiyorum, senin yazdıklarına cevap veriyorum ve seviyeden taviz vermeden veriyorum bana ''senin gibi düşünmeyenlere söylediğini bırakmıyorsun'' diyorsun...

Ben benim gibi düşünmeyenlerin hakkını da korudum ve koruyorum. Sen fikir bazında gel seninkini de koruyayım ama sen fikirle değil, tehditle geliyorsun ve bir de beni sanki sana hakaret ediyormuşum gibi yansıtıyorsun.

Ben sana konuya ilişkin onca şey yazdım ama sen hiç onlara cevap vermiyor bir de sanki ben sana hakaret etmişim havası yaratıyorsun.
Böyle yapma...

Ben hakaret etmedim, tehdit etmedim, sana bazı açıklamalarda bulundum ve fikirlerimi yazdım. Tehdit ve hakaret senden geldi...

Kendi yaptıklarını bana yüklemeyeceksin...

Olmuyor böyle...