Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 00:57   #97
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Demokrasi anlayışı, ileri demokrasi denilen tarifi ve şartları Recep Tayyip Erdoğan tarafından çizilen benim izin verdiğim kadar konuşacaksın, içeriğini benim belirlediğim şekilde konuşacaksın, soru sorarken önceden izin alacak nasıl bir soru sorman gerektiği sana ihsas eylendiğinde o minval soru soracaksın işte bu düzenin adı ileri demokrasi!

Tayyip İleri demokrasisinde eleştiri yoktur, atıfta bulunmak yoktur, gerçek manada bir konu üzerinde Prof. olmanın bir kıymet-i harbiyesi yoktur. İnsan hak ve hürriyetleri kısıtlıdır, toplu gösteri ve miting yoktur, hak arama yoktur, adalet yoktur ama devasa adalet sarayları vardır. Bu sistemin adına ileri demokrasi denmektedir. Sn. Feyzioğlu konuşmuş, Akp başbakanı edepsizlik ediyorsun demiş, oda ben edepsizlik etmiyorum asıl edepsiz sensin demiş ve cevabını vermiştir. iyi de etmiştir.