Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 01:12   #99
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Lagaluga yapanları görüp izliyoruz... Mahkeme bir insanı suçlu olarak mahkum etmeden suçu ve suçluluğu sabit olmaz... Onun dışındakiler zan ve tezden öteye gidemez...

Hukukun temel kaidesidir, iddia eden ispatla mükelleftir...
Alla alaaa...

Yahu Adam yargıya gitmiyor ki mahkum olsun ya da aklansın...

Dokunulmazlıkların arkasına saklanıyor 12 yıldır. Oğlunu bile 3000 polis ve savcıyı kıyıma uğratıp, kendi adamı olan savcıya yollamak için 2 küsür hafta yargıdan kaçırdı.

Adam yargıdan kaçıyor, sen hala kalkmış ''mahkemede ceza vermeden suçu ya da suçluluğu sabit olmaz'' diyorsun...

Ben sana 10 mesajda bile kendini aklaması için yargılanması gerekir yazıyorum, sen yargıdan kaçan bir adam için hala ''yargılanmadı ki, suçu veya suçsuzluğu sabitlensin'' diyebiliyorsun ha!

Ondan sonra da kalk ''ben aslında ülkücüyüm'' de...

Kusura bakma ama sen laz fıkrası gibisin arkadaş!

Adam yargılanmamak için sistemin içini dışına çıkarmış ve hala dokunulmazlıklar arkasında saklanıyor, bizim Tanıdık ''yargılanmadı ki, suçlu olsun'' havalarında...

Pes ettim yani...

Daha öncede demiştim ya; bizim ahlak, NAMUs, dürüstlük anlayışlarımız farklı. Ben kendiminkini biliyordum zaten de, seninkini de daha iyi anladım şimdi...

Ben sana artık cevap yazmam... Sen aynı başbakanının lkarekterinde ve onun ahlak anlayışında bir kişisin sonuçta. Bu son yazdıklarımla da gurur duy!