Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 01:42   #102
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39612
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Yazdıklarına göre karar veriyorum, veririm de..

Akp li değilim diyorsun. Akp li olsan tamam diyeceğim.

Akp li olmadığına göre, bu durumda ne olduğun belli değil..

* * *

Benim ne olduğum her yazımdan açık seçik belli oluyor..

Herşey bir yana. Seni mutlu edecek yorumlar gelmeyince, sende edep de hak getire..

Hani nerede edepsizlik yaptım deme, dön 6. sayfaya, yazdıklarına bir bak..

Yakından bildiğimiz durumların tipikbir tezahürü.

Aslında için için AKP' lidirler. Milliyetçiler istasyonundan AKP' ye yolcu kaldırmak (!) amacıyla kurulan BBP' lidirler de... Bu elbette AKP' li olmalarına bir kamuflaj malzemesi...

Bugün yaptıkları yandaşlıkları kendi çaplarında aklama gerekçeleri ise '' ben eskiden ülkücüydüm, ah neler yaptım ülküm için neler'' dir... Eskiden ''ülkücü'' olduklarını her fırsatta yansıtırlar: ''Ben eskiden ülkücüydüm ama Tayyip' de o kada kötü değil be birader'' havalarındadırlar hep...

Olum sen eskiden ülkücüydün, şimdi Tayyipçisin!

Dün ülkücü olup da, bugün Tayyip' i bin bir kılığa girip de savunuyorsan zaten sen eskiden de gerçek ülkücü olmamışın ki!..

Böyle kişilere cevap vermeye bile gerek yok.

Bunlar Tayyip' e bazı şeyler borçlular...

Öyle olmak, öyle görünmek zorundalar...

Çok var bu tiplerden hem de gereğinden fazlaca çok...