Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 01:47   #104
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Yakından bildiğimiz durumların tipikbir tezahürü.

Aslında için için AKP' lidirler. Milliyetçiler istasyonundan AKP' ye yolcu kaldırmak (!) amacıyla kurulan BBP' lidirler de... Bu elbette AKP' li olmalarına bir kamuflaj malzemesi...

Bugün yaptıkları yandaşlıkları kendi çaplarında aklama gerekçeleri ise '' ben eskiden ülkücüydüm, ah neler yaptım ülküm için neler'' dir... Eskiden ''ülkücü'' olduklarını her fırsatta yansıtırlar: ''Ben eskiden ülkücüydüm ama Tayyip' de o kada kötü değil be birader'' havalarındadırlar hep...

Olum sen eskiden ülkücüydün, şimdi Tayyipçisin!

Dün ülkücü olup da, bugün Tayyip' i bin bir kılığa girip de savunuyorsan zaten sen eskiden de gerçek ülkücü olmamışın ki!..

Böyle kişilere cevap vermeye bile gerek yok.

Bunlar Tayyip' e bazı şeyler borçlular...

Öyle olmak, öyle görünmek zorundalar...

Çok var bu tiplerden hem de gereğinden fazlaca çok...

Boş konuşuyorsun boş...Kimse kimseyi sanalda ve üç beş yazıyla tanıyamaz... Kimin ne çektiğini ve nerelerden nerelere geldiğini kimse bilemez...

Bu memlekette gereğinden fazla insanlar maalesef varlar... Eğri yada doğru, kendileri gibi düşünmeyen insanlara saygısı olmayan insanlardan oldukça çok var maalesef...

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla