Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 01:57   #105
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

@Aristo kendini ülkücü olarak tanımlayanların önemsenecek kısmı şimdi akp li..

Akp nin lideri siyaha beyaz dese, hiç irdelemezler, eleştirmezler, yanlış da olsa arkasında dururlar. Bu savunmalara canlı şahitim ben..

Dün dediği ile bugün dediği bir değil diyorum, olsun diyorlar.. Paralı askerlik sözlerinden tutun da, Mısır olaylarına kadar.. Ergenekon davasının savcıyım diyor, daha sonra bu işte katakulli var, kumpas var diyor. Vs vs.

Düşünme yetisi olan, biraz zekası olan bir insan düşünür yahu.

* * *

Siyaset ne diye yapılır?

İnsanlara hizmet etmek, insanları daha özgür, daha refah yaşam seviyesine ulaştırmak için değil mi?

* * *

Bak sen boş konuşuyormuşsun @Aristo..

Sus bakim sen ensene tokat gelecek şimdi. Muhalif olmak yasak..

Başbakan Afyonkarahisar'da Barolar Başkanı Metin Feyzioğlu'na verip veriştirdi. Ve, yasadışı konuşma yapıyor dedi..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.