Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 02:58   #107
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39578
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Aristo kendini ülkücü olarak tanımlayanların önemsenecek kısmı şimdi akp li..

Akp nin lideri siyaha beyaz dese, hiç irdelemezler, eleştirmezler, yanlış da olsa arkasında dururlar. Bu savunmalara canlı şahitim ben..

Dün dediği ile bugün dediği bir değil diyorum, olsun diyorlar.. Paralı askerlik sözlerinden tutun da, Mısır olaylarına kadar.. Ergenekon davasının savcıyım diyor, daha sonra bu işte katakulli var, kumpas var diyor. Vs vs.

Düşünme yetisi olan, biraz zekası olan bir insan düşünür yahu.

* * *

Siyaset ne diye yapılır?

İnsanlara hizmet etmek, insanları daha özgür, daha refah yaşam seviyesine ulaştırmak için değil mi?

* * *

Bak sen boş konuşuyormuşsun @Aristo..

Sus bakim sen ensene tokat gelecek şimdi. Muhalif olmak yasak..

Başbakan Afyonkarahisar'da Barolar Başkanı Metin Feyzioğlu'na verip veriştirdi. Ve, yasadışı konuşma yapıyor dedi..

MHP ve o ''eski'' ülkücülerin çoğu bugün ya AKP' li ya da AKP' nin yedek kulübesi olan BDP' li... Ben de bunun canlı tanığıyım.

İşin ilginç yanı bugün Tayyipçi olmuşlar ve hala dün ülkücü olduklarını vurgulayarak prim yapma ihtiyacı hissediyorlar.

Bu tür kişileri Tayyip gidince göreceğiz. Şimdi erkeklik taslarlar ama yarın gün olup devran dönünce yine fırıldaklaşırlar... Ülkücülükten Tayyipçiliğe, yarın Tayyipçilikten başka bir şeyliğe... Kıblelerini şaşmışlar, ne yapılsa faydası yok.

Sümeyye bunlar için ''bizim troller'' diyor.

Haklı yani Sümeyye...