Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.14, 16:29   #120
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

@ReaL

Maalesef abi burdada gördüm üzüldüm..

Psikolojik profilde bu düşüncede olanlara bakarsak bana göre başta "inkar" geliyor sanırım. Taptıkları insanın böyle bir hata yapamayacağına inanmak istiyorlar. O yüzden bu yolu seçiyorlar görmezden gelmek ve inkar etmek.

Ama arkasından çok eminim tabi çok geç olacak bu, "kabullenme" sürecide gelecek. O yüzden şimdi inkar seviyesinde olan insanlara ne söylersen söyle anlatamazsın kulakları tıkalıdır gözleri var görmezler.

Hani chp zihniyeti derler muhalefet derler derlerde derler ama en büyük kanser içlerinde yetişiyor o da "kibir"

Baştaki malum şahıs'ı muhalefet bitirmeyecek bundan eminim. Onu bitiren şey kendi hırsı kendi hevesleri olacak tıpkı Adolf Hitler gibi..

Hitler bile çöküş zamanlarında o kadar paranoyaklaşmıştı ki var olmayan ordularını Rusya'ya sürme hayallerini generallere anlatıp duruyor, generaller bile bu hayali ordu planları karşısında birşey diyemiyorlardı.

Aynı profil malum şahıstada var. Gezi sürecinden sonra başladı halen devam ediyor var olmayan yada var olan ama kendisine destek vermiş kurum ve kuruluşları yada hayali grupları düşman belleyip kendi kitlesine yedirmeye çalışıyor başarılı oluyor da.

Ama bu tango nereye kadar sürer bilemem yine de sonuç hep aynı olacaktır. Hazin bir son. Çok şanslıysak bu yıkımdan biz de nasibimizi almayız umarım.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.