Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.05.14, 15:23   #124
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39571
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Danıştay’da Büyük Olay

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Forum Gerçek ailesinin genel görüşü soldur bu yüzden eski ülkücüyüm konusunda bir açıklama yapmak istiyorum

Muhsin Yazıcıoğlu ocakta yetişmiştir doğru ancak ; hapse girdiğinde uzunca bir süre bir nakşibendi şeyhiyle aynı hücrede kalınca ülkücülükten uzaklaştı daha sağa çok daha sağa kaydı.İşte bu yüzden ocaktan mhpden ayrıldı.

Muhsin yazıcıoğlunun görüşünde gençlerin adı ülkücü birleştikleri yerse ocak değildir.Onların adı alperenlerdir.Aşırı sağda yer alırlar.Alperenlerle ülkücüeri birbirine karıştırmayın onlar çok farklılar.

Bunun yanında gerçekten ocakta yetişmiş o fikri alarak büyümüş bir genç ileri yaşlarda ister mhp nin başındakini savmesin ister lideri ölmüş olsun yönünü akp ye çevirmez.Çünkü bu iş gönül işidir.

Ergenlikte ocakta olmak hava yapmaya uygundur abilerce korunursun işte bu sebeple ocakta bulunanlar büyüdüklerinde her partiye yönünü dönebilirler ama gerçekten gönül verenler döne döne yön tutmazlar yönleri belli görüşleri bellidir.

Bu gün bir CHP li MHP yada BDP li açıkca partisinin adını söyleyebiliyorsa AKP liler neden cümlenin başına ben eski ülkücüyüm eki koyma gereği duyarlar ?

Eski ülkücü diye birşey yoktur kendini eski ülkücü diye tanımlayan hiç ülkücü olmamıştır.

Sonuç olarak Ben şuydum buydum demeye gerek yok seviyorsan söyleyeceksin.

Hay zihnine, yüreğine sağlık senin.

Asenalar gibisin!