Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.05.14, 21:44   #84
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6015
Mesajlar: 25,877
Ettiği Teşekkür: 100820
Aldığı Teşekkür: 141721
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(12 Mayıs - 18 Mayıs
)


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Dilini terbiye etmeden önce yüreğini terbiye et; Çünkü söz yürekten gelir, dilden çıkar. Hz.Mevlana hırs öfke tahammülsüz hafta boyunca sizi gergin bir ruh hali içine sokabilir. Öfkenizi kontrol altına almalı yüreğinizin güzel ve olumlu fısıltılarına kulak vererek hayata geçirmelisiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile ilişkinizi derin bir analizden geçirebilir yüreğinizden gelen sesi can kulağı ile dinleyerek yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Öfkeyi sevgiyle yenen yüreğiniz size doğru kararlar almanız için rehberlik edecektir. İlişkilerinde sorun olmayan Koç’lar sizler de ilişkinizde başladığı ilk andan bugüne kadar olan zamanı gözden geçirecek birbirinizi anlamakta zorlandığınız konularda çözümler üreterek bugüne fark edemediğiniz pek çok şeyi fark ederek ilişkinizi iyileştirip çok daha keyifli bir hale getireceksinizGökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kabiliyetsiz olmak bir kusur değildir..Ama Karaktersiz olmak çok büyük bir kusurdur. Hz. Mevlana bu hafta boyunca karakteri zayıf ve kendini olduğundan farklı gösteren kişilerle ilgili yüzleşmeler ve deneyimler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde gelişen olaylar karşısında gerçekleri kabullenerek hareket etmelisiniz. 14 Mayısta karşıt burcunuz Akrep’te gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda size engelleyen zararı dokunan arka planda kalan kişiler bir bir ortaya dökülecek adeta. Dostu düşmanı tanıyacak ve hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığına şahitlik edeceksiniz. Yine bu sure içinde sorunlu bir ilişkinin içinde yer alan Boğa’lar eş yada sevgilinizin sizden sakladığı gerçeklerin ortaya çıkması ile şaşırabilirsiniz. Bu şaşkınlık gerçekleri görerek bitmesi gerekeni bitirip kendi doğrularınıza kavuşmanızı sağlayacak.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bitkinin Güzelliği,Tohumun İyiliğinden.. İnsanın Güzelliği İse Kalbinden Gelir. Hz. Mevlana İyi niyetiniz ve yaşadığınız haksızlıklara ragmen güçlü duruşunuz ve dürüstlüğünüzden taviz vermemiş olmanızın mükafatını almaya başlıyorsunuz. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi iş ve özel yaşamınızda düşüncelerinizi netleştirecek ve sizler ağırlıklarınızdan sizi yoran enerjilerden uzaklaşabileceksiniz. Özellikle evli ve uzun süredir beraberliği devam eden İkizler Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz netleşen düşünceleriniz size doğruyu gösterecektir.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Herkes dışını süslerken, sen içini,kalbini süsle. Hz. Mevlana. Kimin ne dediğine bakmadan eleştirileri beklentileri bir tarafa bırakın ve iç dünyanıza yönelerek kendinizi keşfetmek için çaba harcayın ve yeteneklerinizin farkına varın. Yorgunluğunuz ancak bu şekilde hafifler ve siz özünüzle BİR olmanın hafifliğini yeniliğini güzelliğini yaşamaya başlarsınız. Hiç bir zaman geç değildir yeni başlangıçlar için siz yeter ki kendinize güvenin ve her şeyden once kendinizi sonra ise hayatı sevin. 14 Mayısta Akrep burcunda yaşanacak Dolunay enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızda başarılı bir dönem karşılayacak sizleri. Zam terfi yada yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. Cesaretli davranın ve gelen şansı akıllıca değerlendirin.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Gerek yok her sözü laf ile beyana, Bir bakış bin söz eder bakıştan anlayana. Hz.Mevlana. Bu hafta doğruları yanlış insanlara söylemek sizi zor durumda bırakabilir ve buna bağlı olarak sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Bazen kelimelerin gücünden daha etkilidir sessizliğin gizemini taşıyan gözler. Sözler sussun bırakın gözleriniz konuşsun. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise özellikle evli Aslanlar için dikkat çekici etkilerle dolu dolunay ve takip eden 3 gün boyunca eşinize öfke ile söyleyeceğiniz sözlerin yıkıcı etkileri ile karşı karşıya kalabilir bitmez dediğiniz ilişkinizi derinden sarsabilirsiniz. Daima siz haklı olamaz ya da her şeyi herkesten çok siz bilemezsiniz. Bu sure içinde duygu ve öfkenizi kontrol etmek oldukça güçtür sizlere tavsiyem kendinize ruhunuzun derinliklerine karanlık ve aydınlık yönlerinize yönelin ve değerlendirmelerde bulunun. Her insanın bir iyi bir kötü tarafı vardır. Şimdi size düşen hangi yönünüzü güçlendireceğinizi seçmek olacaktır.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Düşüncen konuşmana, Konuşman hareketine, Hareketin kaderine yansır, Güzel düşün. güzel yaşa.. Hz. Mevlana. Bu hafta kuruntularınızı kaygılarınızı alt edebilmek için bir adım atın kalbinizin derinliklerine bilinçaltınızda yer etmiş karanlıklara bir mum olun ve aydınlatın düşüncelerinizi. Güneş her gün doğuyorsa ve siz sağlıklı iseniz hayat yaşamaya hayat mücadeleye hayat emek vermeye değer. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda etkili olabilir. Öğrenci Başak’lar konsastrasyon sorunu dikkat dağınıklığı sizleri zorlayabilir ve doğruluğundan emin olduğunuz şeyleri ifade etmekte yazmakta zorlanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kendinize zaman ayırın sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenin ve zihninizi dinlendirin. İş hayatınızda da finansal anlamda kazançlı çıkacağınız iş birlikleri söz konusu olabilir DİKKATLİ olmanız ayrıntılara önem vermeniz ve tecrübe sahibi olduğunuz konularda olmak kaydı ile. Aksi halde bilmediğiniz bir iş anlık kararlar kar zarar hesabı değerlendirilmeden yapılan girişimler maddi kayıpları ve hukuksal sorunları beraberinde getirebilir.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kişi gülüşüyle terbiyesini, güldüğü şey ile seviyesini gösterir. Hz. Mevlana İnsanları olmak istediğiniz şekliyle değilde oldukları hali ile Kabul ederseniz kime değer verip kime haksızlık ettiğinizi fark edebilir maskenin ardına saklanmış karanlık yüzleri fark edebilirsiniz. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise; Finansal konular iş hayatınız ve Para sağlıkla ilgili konularda etkili olacak. Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa daha büyük bir problem yaşamadan doktora görünmeli ve daha ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. Finansal konularda ise şans sizden yana beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. Görev kapasitenizin artması ile zam terfi yeni bir pozisyona kavuşabilirsiniz. Bu ay birikimlerinizi akıllıca değerlendirin uç noktalarda harcamalarda bulunmadan size sürekli kazanç getirecek yatırımlara yönelin. Ay boyunca yeteneklerinizin hakkını vermek için birçok fırsatla karşılaşacaksınız. İş ve eğitim hayatınızla ilgili ne kadar çok iletişimde olursanız o kadar kazançlı çıkacaksınız. Bu sure içinde aile bağlarınız da oldukça kuvvetlenecek bu etki aile büyüklerinden birinin rahatsızlanması vesilesi ile olabilir. Birlik ve beraberliğin önemini daha iyi kavrayacaksınız. Aile bireylerinden önemli destekler görecek ve güçleneceksiniz.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ey Gönül! Sevdiğini hiç gitmeyecekmiş gibi seversen, gittiğinde de hep gelecekmiş gibi beklersin. Hz. Mevlana. Kalbinizi aşkla taçlandıran o özel insana sahip çıkmalı ona ve kendinize haksızlık etmeden cesur davranarak AŞK’la birbirinizi tamamlamalı birlikte kararlar alıp sevginizden aldığınız güçlü enerjiyi hayata taşımalısınız. Bitirmeniz gerekenleri bitirmeli ertelediğiniz mutluklukları da bir an evvel başlatmalısınız. 14 Mayısta burcunuzda gerçeklecek Dolunay enerjisi kendinizi daha güçlü ve akılcı hissetmenizi sağlayacak. Zorluklardan şikayet etmeyi bir tarafa bırakacak aşılabilir olduğunun bilinci ile savaşçı yönünüzü ortaya koyarak başarılı olacağınız girişimlerde bulunacaksınız. Aşk ve iş hayatınız yeniden yapılanıyor ve bu kez MİMARI sizsiniz. İş arıyorsanız başvurularda bulunabilir devam eden bir işe sahipseniz zam terfi beklentilerinizi bu sure içinde gündeme getirebilirsiniz.Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ey gönül Utanıyorum senden: yanında Bülbülün varken gargalardan gül sorarsın. Hz. Mevlana Sizi önemseyen her türlü durumda yanınızda olan kişi yada kişilere güvenmeyi öğrenmeli anlık öfkelerle yanlış yargılara kapılarak hareket etmemelisiniz. Siz sizi seven güvenen insanları yapmadıkları ile sorgularken bülbülünüzün sesini bir daha duymamak üzere susturabilirsiniz. Aman dikkat sapla samanı birbirine karıştırmayın ve sağ duyulu davranın. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi bilinmeyene karşı merakınızı uyandırabilir ve bu anlamda bilgisinin doğruluğuna güvendiğiniz insanlardan değerli bilgiler alabilir ruhsal gelişiminiz ve iyileşmenizle ilgili yaşamınızda köklü bir değişimin başlangıç startını verebilirsiniz. Unutmayın RUH ne kadar sağlıklı ve dinginse zihin o kadar verimlidir.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Gözlerinin gördüğünü yüreğinin gördüğüne değişiyorsan eyvallah! Yüreğinin gördüğünü gözlerinin gördüğüne değişiyorsan eyvah, eyvah! Hz. Mevlana Özünü yüreğini bildiğiniz kişi için başkalarının söylediklerine inanarak haksızlık ederseniz yüreğini yüreğinizden bildiğiniz insanı acımasızca suçlar kırar Düşmanı dosttan ayırt edemez ağzınıza bir parmak bal çalanın sözüne kanarak hareket ederseniz kaybettikleriniz karşısında pişmanlığınız ömür boyu yakanızı bırakmayabilir. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile sevdiğiniz insanında destek ve öneri ile alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilir ruhunuzu kendinizi yenileyecek deşarj olacak kişisel gelişime yönelik aktivitelerde yer alabilir uzun zamandır hırpalanmış psikolojinizi düzelterek yeni ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Göreceksiniz ki siz şartları zorladıkça bir çok kapı size açılacak Uzun zamandır birliktelikleri devam eden Oğlak’lar Aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir yarım kalan bir aşk hikayesini mutlu sonla tamamlayabilirsiniz.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sabret Can; üzülme sevmeyen gitsin. Niçin ağlarsın? Dua et Rabbim seni terketmesin. İşte O terkederse gerçekten bitersin. Hz. Mevlana Sizi size küstüren bir başkası için aşk mabedinizi yerle bir eden biri için kendinizi bu kadar üzmeye devam ederseniz hayatınızın hiç bir noktasında huzuru yakalayamaz size yakınlaşmak isteyen sevgisini sunmaya hazır o özel insanlarında yolunuza çıkmasına engel olursunuz! 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile geçmişe dayalı hukuksal sorunlar yaşayan Kova’lar kazanacağınızdan emin olduğunuz dava yada davalarınızda beklemediğiniz sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınızda yükselen farkındalığınız ve ne yönde ilerleyeceğinizi belirleyebilmiş olmanın gücü ile kendiniz adına neyin doğru neyin daha iyi olduğunu ayırt edecek iş hayatınızda kazancınızı arttıracak gelişmelerle karşılaşabileceksiniz. Ruhsal özgürlüğünüzü ele alacağınız bir aydasınız. Bu dönemde geçmişten bugüne yaşadığınız her şeyin değerlendirmesini yapacak rahatsızlık duyduğunuz her türlü davranışınızı ilişkinizi kararlı bir tavır içinde değiştireceksiniz. Yepyeni bir dönem sizleri bekliyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir aşkın coşkusunu size yaşatacak o özel insanla yaşamınızı birleştirebilirsiniz.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Gül bahçesinde geçen sırrı, gizli şeyi bir gül bilir, Bir de hazin hazin ağlayan, feryat eden bülbül bilir. Hz. Mevlana Bu hafta boyunca yaşadığınız acı tatlı her konunun size kattığı zenginliğin farkına varmalı olgunlaşmanın getirdiği akılcılığı bilgelikle yaşamınıza yansıtmalısınız. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamında sorunlar yaşayan kısa sure once ilişkisi sonlanan ve bunun ağırlığını yaşayanlarınız geri dönüşler söz konusu olabilir. İşte bu noktada gerçekçi olmalı kararınızı bu doğrultuda değerlendirdikten sonra vermelisiniz ancak böyle pişmanlık ya da keşkelerin önüne geçebilirsiniz. İş hayatınızda ise belirsizlikler netleşiyor uzun zamandır verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı finansal konularda zorlandınız. Şimdi hepsi ardınızda kalıyor ve iş hayatınızda köklü değişimler yeni kazançları beraberinde getiriyor. İş değişikliğine gidebilir ek bir işe başlayabilirsiniz. Son derece yoğun ve tempolu bu süreci akıllıca değerlendirmeli kendinizi geri planda tutmamalısınız.

Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.