Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.14, 02:46   #3
Insanlikarayan
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 490
Ettiği Teşekkür: 141149
Aldığı Teşekkür: 47738
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yemek Değil Belki Ama Beslenme Şekli Sayılabilir mi?

Merak degilmi?.
Ismini duyduktan sonra, bir arastirdim.

Diet Tube - The nutritional protocol for the reduction of overweight, obesity and cellulite

Almanca bulamadigimin bir sebebi olmasi lazim, zira öyle birseyi buralarda sunmaya kalkarlarsa, cabucak mahkemeye verebilinirler.
Ilk arastirmalarimda, böyle Resimle karsilastim.

Aletide gördükten sonra, Burun deliginden Mideye kadar salinan hortumu gördügümde, Kilo vermeye bile Lüzum kalmayacaginin kanisina varip, hemen klavyemi emniyete aldim.

Saglikli yasam icin, Besin kontrolü yapip, bol hareket yeterli oldugunu düsünenlerdenim.

Zira Plansiz Diätlerden gelen istahtan sonra, yeniden Kilonuzu alma riskiniz cok.
Sadece bu Kilolarin, nereye baglandigi mühim.
Bu kalorileri eritme cabalarina bir göz atin.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.