Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.14, 12:42   #7
Aforizma
Üye

Aforizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 10
Ettiği Teşekkür: 24
Aldığı Teşekkür: 101
Rep Derecesi : Aforizma Karimasını arttırmak için doğru yerdeAforizma Karimasını arttırmak için doğru yerdeAforizma Karimasını arttırmak için doğru yerdeAforizma Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Arrow Cevap: Yeni Nesil Şairler

Burak Çakır

Düz yazı üzerine yoğunlaşsa da şiirlerinin de tadı başka oluyor Burak Çakır'ın. Esas dikkat çekmek istediğim nokta ise yaşı, daha on dokuz yaşında kalemle buluşması gözlerimi yaşartmıştı, çünkü malumunuz Türkiye'de insanlar otuzlu yaşların ortalarında tanışıyorlar kalemle...

Burak Çakır;Yazar 1995 Elazığ doğumlu olup aslen Kırşehirlidir.İlkokulu Erzurum, ortaokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamlayan yazar şuan eğitimine devam etmekte ve halen Ankara'da ikamet etmektedir.
Çocukluğundan beri okuma aşkına sahip olan yazar, 2008 yılında kalem tutmaya başamış olup yazıları çeşitli edebiyat forumları ve dergilerinde yayımlanmıştır. Son Ümit dergisini 2011 yılında kurmasının üzerine yazılarını ağırlıkta bu dergide yazmıştır. Halen üzerinde çalıştığı "Müjde!" isimli bir roman ve kısa hikayelerinden meydana gelen "Ruhundaki Kayıp Aşklar" iki adet kitabı mevcuttur.

Burak Çakır aynı zamanda yerel bir radyoda yayın yapmaktadır.

Eserleri;
(Yok)

Bir dörtlüğü;

Tenhalıklarında kayboluyordum yalnızlığın
Şarabını tadan dudaklarım dudaklarını arıyordu
İnanmıyordun ne söylesem;
Ama ben ilk kez sarhoş oluyordum
5 Üyemiz Aforizma'in Mesajına Teşekkür Etti.