Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.05.14, 01:06   #24
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Metin Feyzioğlu Topuna Birden Cevap Verdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sen avukatmisin demis sonunada gicik gicik gülme smileyi koymus ben tahrik olayim diye yazisinda bi elestiri yok cevapta beni sinirlendiriyor sadece. Tamam @ReaL abi sen ne dersen o abi sen ne diyorsan haklisin abi.
Yaaa, kardesim, sen nerede yasiyorsun yahu?.
Tesadüfen bu aksam, bir arkadasla beraber eglenceye ciktik, tesadüfen ismide, daha dogrusu, firmasinin ismi Real-Metalbau diye geciyor!.

Sanirsam, bilmiyorum ama, firma sahibi Izmirli olsa bile forumda olan Real´le akrabaligi olabileceginin kanisinda degilim!.

Belki bu aksam, senin alti aylik maasinin yakininda olan rakamlari sadece zikkimlandik!.

Bunun yani basi, iki is üzerine anlastik, belkide 3,5 günde hal olabilecek Islerdi!.

Yahu bu Basbakanda, nasil islerle ugrastiginin farkindamisin?.

Sadece Yolsuzluklarin geregince, Yol parasini 10 milyon dolar getirmeyenlerin icin, kabül etme diyor?.

Hayatinda 10 milyon dolar gördünmü?.

Bunlar 10 Milyona senin gibi kac kisiyi harciyorlar, haberin var mi?.

Bir IT, Cuma Namazinda, bana yaklasip, senede 30 milyon € aktariyor diye anlatmaya calistiginda, ben Bu ITI Kitabimdan sildim!.

Sen halen kimin avukatligini yapmaya kalkiyorsun orada?.

Aynen O IT, 30 milyon senede hakladigi icin, 3 kizi, sonunda bir Kizil sacli Cocugu oldu!.
Kendisi Dazlak!.
Artik gerisini kendin düsün!.

Istersen, sana bu ITLERIN resimlerini bile sunabilirim!.
Istersen, Polisiye, Numaralarini bile burada tanitabilirim!.

Burada bunlarin politikalarini savunmaya kalkma!.

Serefini satmis, hastalarini bile Yahudistana yollayip, Türkiyede olan Elemanlari, Ölümcül Hapislere sokan Hashasileri, sana teker teker gösteririm!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.